FaceDeluxe Cosmetics

FaceDeluxe

Face Deluxe cosmetict je česká firma, která se zabývá unikátním vývojem a výzkumem produktů proti akné a suché pleti. Produkty neobsahují žádné antibiotika, kortikoidy ani parabeny

Přidejte se i Vy k tisícům spokojených zákazníků, kteří se díky produktům značky FaceDeluxe zbavili akné. Dodržujte přiložený návod a úspěšně se zbavíte svého akné. Všechny výrobky byly úspěšně dermatologicky testovány, abychom měli jistotu, že jsou bezpečné a šetrné k Vaší pokožce a že nezpůsobí vznik alergií nebo jiných podráždění.

Produkty FaceDeluxe používá více než 100 tis. zákazníků po celé České Republice. Přidejte se i Vy ke spokojených zákazníků, kteří se díky našim produktům zbavili akné. Shlédněte 100% recenzí na heuréce. Dodržujte přiložený návod a úspěšně se zbavíte svého akné. 

Všechny naše výrobky jsou dermatologicky testované, abychom měli jistotu, že jsou bezpečné a šetrné k Vaší pokožce a že nezpůsobí vznik alergií nebo jiných podráždění. Protizánětlivé přísady a hojivé extrakty působí příznivě na problematickou pleť. Pravidelným používáním emulze a acné krému se odstraní odumřelé kožní buňky z kožního povrchu, mizí hnisavá ložiska, pleť bude zhojená, klidná a hydratovaná. Emulze a acné krém jsou vhodné pro ženy i muže. Produkty jsou určeny k čištění pokožky obličeje i celého těla, kde se vyskytuje akné.

Všechny produkty jsou  BEZ antibiotik, BEZ parabenů a BEZ kortikoidů. 

 

Žádné produkty značky FaceDeluxe Cosmetics nebyly nalezeny...