Smart Peakflow

Chytré přístroje, pro měření výdechů, Smart Peak Flow proměňují váš telefon ve vašeho osobního asistenta při astmatu.

Nápad na toto zařízení se zrodil v roce 2014 na Imperial College v Londýně. Smart Peak Flow byl vytvořen s cílem pomoci lidem pohodlným způsobem sledovat průběh jejich astmatu. Je zajímavé, že 90 % astmatiků nerespektuje standardní rady lékařů, kteří doporučují sledovat své dýchání.

Tok vzduchu je zlatým standardem v řízení astmatu. Tato metoda poskytuje odpověď na to, jak astmatikové mohou žít s menším stresem týkajícího se jejich stavu, například sledováním toho, zda jejich léčba funguje, nebo být více vnímavý k  případným spouštěčům.

Vzhledem k tomu, že se tok vzduchu dosud měřil ručně na papírových grafech, není překvapivé, že 90 % astmatiků tuto proceduru nerespektovalo.

Po několika prototypových verzích v roce 2017 byl Smart Peak Flow vzduchu uveden na Kickstarter, kde získal finanční podporu o 113 %. Krátce poté se tak narodil první chytrý měřič toku vzduchu pro smartphone na světě.

V posledních několika desetiletích se opatření v péči o astma nezměnila. Astma nezískává tolik pozornosti jako jiné životně důležité stavy. Ale s nástupem nové technologie je to příležitost pomoci více lidem s touto chorobou.

Produkty této značky můžete nalézt v kategorii: Výdechoměr

3 položek celkem
smart peak flow bluetooth adapter 1
405 Kč bez DPH
490 Kč

Bluetooth adaptér slouží jako doplněk k výdechoměru, který napojíte přímo na výdechoměr dýchat do telefonu.  Smart Peak Flow je elektronický výdechoměr, který komunikuje s...

Kód: OM94313
smart peak flow meter 1
826 Kč bez DPH
999 Kč

Smart Peak Flow je elektronický výdechoměr, který komunikuje s chytrým telefonem a měří maximální výdech (PEF). Je určen pro osobní monitorování stavu plic u astmatiků a...

Kód: OM77530
Smart PeakFlow + Bluetooth adaptér,  výdechoměr na chytrý telefon
1 231 Kč bez DPH
1 490 Kč

Smart Peak Flow je elektronický výdechoměr, který komunikuje s chytrým telefonem a měří maximální výdech (PEF). Je určen pro osobní monitorování stavu plic u astmatiků a...

Kód: OM94312

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem