BIOMILA spol. s r. o.

Logo

Společnost Biomila SK, s.r.o. patří mezi největší výrobce, zpracovatele a distributory biopotravin na Slovensku. Jejich vize spočívá v poskytování biopotravin jako alternativy k tradičním potravinám pro lidi, kteří si zakládají na zdravém životním stylu a přírodě, v níž budou vyrůstat jejich děti.

Biomila SK, s.r.o. sídlí na myjavských kopanicích a pěstuje a zpracovává především nefrakcionovanou špaldovou pšenici, potravinářský žito a další plodiny jako žlutá hořčice, setý hrách a úzkolistá lupina, pěstované v rámci ekologického zemědělství. Společnost disponuje vlastní těstovinárnou, balírnou, kamenným mlýnem a velkoobchodem. Nabízí široký sortiment biopotravin (značky Sonnentor, PROBIO, Biopekárna Zemanka, Dobré časy, NaturGreen, EcoMil, Koldokol, Mana roots, Boris Mc Gregor a další), stejně jako ekologické drogérie a kosmetiky (feel eco, Naturfyt) a doplňkový sortiment (knihy, polštáře a výživové doplňky).

Tým Biomila SK, s.r.o. zaměstnává lidi v regionu Myjava a podporuje týmovou kulturu s důrazem na přímou, otevřenou komunikaci, vzájemnou důvěru a férovou spolupráci. Společnost se neustále zdokonaluje a vzdělává.

Biomila SK, s.r.o. vyrábí vlastní značky biopotravin BIOMILA PREMIUM® a BIOMILA KLASIK® pro konvenční alternativy mouky a dvě formy těstovin. Značka BIOMILA PREMIUM® zahrnuje bioprodukty ze skupin jako jsou zrniny, mouky, kroupy, výrobky z obilí (vločky), těstoviny (zejména celozrnné, ale i speciální bezlepkové) a pekárenské výrobky (tyčinky, minigrissiny, grissiny). Biomila nedávno rozšířila nabídku o různé základní biopotraviny, jako jsou rýže, kuskus, vločky, semínka, luštěniny, sušené ovoce a různá sladidla. Celkově Biomila nabízí asi 1 000 aktivních produktů různých značek a původů.

Politika kvality společnosti Biomila SK, s.r.o. zahrnuje schválení Regionálním úřadem veřejného zdravotnictví a pravidelné audity a odběry vzorků Regionální veterinární a potravinové správy. Výroba a zpracování probíhají v souladu se systémem kvality HACCP, což znamená neustálou kontrolu hygieny a kvality výrobků.

Od ledna 2016 mají některé výrobky Biomila SK, s.r.o. značku kvality SK, kterou uděluje Ministerstvo zemědělství a rozvoje venkova SR. Patří sem například celozrnné těstoviny různých tvarů, špaldová celozrnná krupice a špaldová chlebová mouka graham.

Biomila SK, s.r.o. také aktivně podporuje systém rozšířené odpovědnosti výrobců, přispívá k zlepšení tříděného sběru odpadu v obcích a městech a je zodpovědná k životnímu prostředí.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Těstoviny, Bezlepkové potraviny

3 položek celkem
910212 2 kopirovat
71 Kč bez DPH
79 Kč

Těstoviny z mouky z bio cizrny, bezvaječné. Mají vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Jsou proto skvělé pro vyvážený jídelníček. Jsou vhodné pro přípravu různých druhů salátů i...

Kód: ECO86688
910212 1 kopirovat
Akce Novinka
73 Kč –30 %
46 Kč bez DPH
51 Kč

Těstoviny z mouky z bio červené čočky, bezvaječné. Mají vysoký obsah bílkovin. Jsou vhodné pro přípravu různých druhů salátů i jako příloha.

Kód: ECO86689
910213 kopirovat
60 Kč bez DPH
67 Kč

Těstoviny z mouky ze žlutého hrachu, bezvaječné. Mají vysoký obsah bílkovin a vlákniny. Jsou vhodné pro přípravu různých druhů salátů i jako příloha.

Kód: ECO86690

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem