Biomin

BioMin USA

BioMin ® je technologie vyvinutá vědci z Queen Mary University London a Imperial College v Londýně za posledních deset let. Společnost BioMin Technologies Limited sledovala vlastnosti různých  složení bioaktivního skla  během let vědeckých studií a vyvinula materiály s jemnými částicemi pro zahrnutí jako přísady do složení zubní pasty. Tyto skleněné materiály jsou schopny se pomalu rozpouštět ve slinách až za 12 hodin.

Sklo BioMin ® C uvolňuje vápník a fosfát, zatímco BioMin ® F uvolňuje kromě vápníku a fosfátu také fluor. Tyto bioaktivní skleněné materiály (BioMin ® C a BioMin ® F) byly vyvinuty tak, aby pomáhaly snižovat citlivost zubů, pomáhaly nahrazovat ztracené minerály z povrchu zubů a chránily před erozí kyselinou.

Produkty značky Biomin naleznete v kategoriích Biomin Zubní pasty a gelyBiomin Zubní pasty a gely pro děti

 

2 položek celkem
BioMin F gelová zubní pasta pro děti- jahoda, 37,5 ml
90 Kč bez DPH
109 Kč

Dětská gelová zubní pasta s unikátní biomimetickou patentovanou technologií pomáhá předcházet tvorbě zubního kazu a remineralizuje (zpevňuje) zubní sklovinu.

Kód: FGSB0016
BioMin F zubní pasta pro citlivé zuby s fluoridy, 75 ml
156 Kč bez DPH
189 Kč

Zubní pasta zbavuje zuby citlivosti, poskytuje jim dlouhodobou ochranu před kyselými potravinami a nápoji a účinně je chrání před vznikem zubního kazu.

Kód: FGTB003N

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem