Biodeur

Objevte revoluční péči o nehty a pokožku nohou s biologickou řadou Biodeur.

Chytrá houba Pythie Bio Biodeur je biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, zápachu a potivosti. 

Plísněmi se "živí", jakmile "nemá co jíst", odumírá a odrůstá s nehtem. Nejsou pozorovány žádné vedlejší účinky. Při použití se snadno dostane pod nehet bez potřeby jakéhokoli pilování, leptání nebo dokonce strhávání. Účinně proniká do buněk plísní a rychle vysává živiny pro svůj prospěch.

Živý organismus Pythium oligandrum napadá vláknité mikromycety a kvasinkové organismy na pokožce nohou a pod nehty. Je klinicky testovaná a nenapadá lidský organismus.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Plíseň nohou a mykózy

5 položek celkem
chytra houba pythie biodeur nail 3x3g
376 Kč bez DPH
455 Kč

Chytrá houba Pythie Biodeur Nail - Biologický přípravek vhodný pro péči o nehty na nohou se sklonem k plísním.

Kód: OM92915
Biodeur Chytrá houba Pythie Prevent Foot power, 1x4 g
90 Kč bez DPH
109 Kč

Zásypový přípravek do bot mykoparaziticky eliminuje vláknité mikromycety na nohách se sklonem k zápachu, potivosti a plísňovým chorobám.

Kód: OM92933
chytra houba pythie biodeur prevent 3x3g
329 Kč bez DPH
398 Kč

Chytrá houba Pythie Biodeur Prevent - Biologický přípravek vhodný pro péči o pokožku na nohách se sklonem k plísním, pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti.

Kód: OM92927
biodeir 1ks
144 Kč bez DPH
174 Kč

BIODEUR 1x1g - Biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti.

Kód: OM90713
biodeur deodorant prasek 3x1g
329 Kč bez DPH
398 Kč

BIODEUR 3x1g - Biologický přípravek vhodný pro péči o nehty a pokožku na nohách se sklonem k plísním, pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti.

Kód: OM90716

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem