Dayzen

 
Dnešní uspěchaná doba přináší kromě spousty pohodlných vymožeností také dopady, které na nás mají neblahý účinek. Podle vědců jsme v dnešní době za jeden jediný den vystaveni tolika podnětům, kolika byl člověk žijící v 16. století vystaven za celý svůj život… Naše těla a mozky zkrátka nejsou stavěny na to, jak a v čem žijeme, neboť technologický pokrok výrazně předběhl ten evoluční. Výsledek? Trpíme, protože nám v životech chybí rovnováha.

Ztráta harmonie v životě se projevuje různými způsoby na těle i duši – depresemi, úzkostmi, panickými záchvaty, autoimunitními onemocněními, poruchami příjmu potravy, nadváhou, problémy se spánkem, rozhozeným menstruačním cyklem, nízkým sebevědomím, syndromem vyhoření… a tím tento seznam zdaleka nekončí.
 
Lidé z Dayzen si mnoho těchto potíží zažili na vlastní kůži a s některými z nich se potýkají dodnes. Ale na své cestě se naučili, že démon, kterého spolkneme, nám dává svou sílu, a proto jim tyto zkušenosti slouží jako cenné životní lekce, které můžou předávat dále.
 
Osobním rozvojem tráví téměř každý den, konstantně se vzdělávají, čtou hromady knih, chodí na kurzy a semináře, pokorně naslouchají svým mentorům, čistí si hlavu v přírodě a neustále na sobě zkouší nové věci. DAYZEN proto tvoří přesně takový, jaký by sami chtěli mít možnost zakusit: kombinují moudrost antických filozofů s nejmodernějšími vědeckými poznatky, vlastními zkušenosti, intuici i názory odborníků. To vše s důrazem na praxi a přínos.
 
Ať už jste ve svém životě vychýleni jakkoliv, DAYZEN je tu proto, aby vám pomohl znovu obnovit harmonii bytí. Rovnováha těla, mysli a ducha je klíčem ke zdravému a spokojenému životu… Vydejte se s Dayzen na cestu k jejímu nalezení a staňte se hrdinou, který naplňuje svůj skutečný potenciál. Bez pevných a vyvážených základů to nepůjde!
 
 
4 položek celkem
505 3 dayzen sleep2
518 Kč bez DPH
580 Kč

Tablety dayzen sleep vám pomohou po dlouhém, náročném dni úplně vypnout a vyspat se tak, abyste do dalšího dne mohli vplout s naprostou lehkostí. Díky vysokým dávkám...

Kód: ECO69398
498 3 dayzen autoimmune2
Autoimmune Dayzen, 90 ks
Skladem u partnera
875 Kč bez DPH
980 Kč

Dayzen autoimmune je unikátní doplněk stravy vzniklý kombinací 14 esenciálních vitamínů, minerálů a probiotických kmenů, která byla vytvořena s ohledem na potřeby organismu...

Kód: ECO69395
520 2 after party shot
88 Kč bez DPH
98 Kč

Jedinečný doplněk stravy proti kocovině.  9 aktivních látek vegan, bez lepku a laktózy, plný vitamínů

Kód: ECO82000
508 1 female balance (1)
696 Kč bez DPH
780 Kč

Female balance není obyčejný multivitamin, nýbrž unikátní komplex 19 účinných látek, který nemá na našem trhu obdoby. Pečlivě zvolená kombinace vysoce...

Kód: ECO69401

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem