deNatura

deNatura

Název "deNatura", což doslovně znamená "Z přírody", označuje kosmetiku, která vychází právě z přírodních zdrojů a nabízí produkty, jež si tělo zamiluje.

Kosmetika deNatura je výsledkem pečlivého dohledu odborníků a splňuje přísné podmínky certifikací a osvědčení. Zároveň reflektuje vysoké standardy zakladatelů, kteří kladejí důraz na kvalitní přírodní kosmetiku.

Tři zakladatelé, Ondra, Michal a Honza, pocházející z České Lípy, spojili své síly s cílem vytvořit nejúčinnější přírodní sérum na řasy pod značkou LOBEY. Nápad vzešel od Michala, jehož přítelkyně hledala bezpečné a účinné sérum, ale nenalezla vhodný produkt na trhu. Tato trojice pak začala systematicky pracovat na vývoji kosmetiky, studovat složení, konzultovat s odborníky a testovat různé varianty.

Po více než roce intenzivní práce a testování s více než 100 ženami vytvořili ideální přírodní složení sér na řasy a obočí, které nejen předčilo očekávání, ale zároveň je vhodné pro citlivou pokožku, alergiky a ženy v jakémkoli věku.

Produkty deNatura jsou navrhovány s ohledem na tradici a každý produkt je vytvářen jako by byl určen pro přítelkyně zakladatelů, s důrazem na maximální kvalitu. Vývojový tým nyní zahrnuje profesionální kosmetičky, nutriční terapeutku, vývojáře kosmetických produktů Lukáše a české výrobce kosmetiky, kteří stejně jako zakladatelé kladou důraz na kvalitu.

Laboratoře a výrobny jsou pečlivě dohlíženy odborníky, a každý produkt je testován na jeho účinnost. Vývoj nových produktů je ovlivňován zpětnou vazbou od zákaznic, a vlastní studio slouží k důkladnému testování účinků kosmetiky na modelech, testerkách a dalších žen.

Při vývoji kosmetiky klade deNatura důraz na maximální účinnost a šetrnost vůči pokožce. Vybrané složení všech produktů je pečlivě navrženo s cílem poskytnout optimální výsledky. Všechny produkty jsou zcela přírodní a obsahují promyšlené kombinace látek, které společně přinášejí nejlepší možné výsledky.

deNatura disponuje certifikací PETA, což znamená, že nejenže netestuje své výrobky na zvířatech, ale také se zdržuje testování jednotlivých surovin. Produkty deNatura plní přísné normy certifikace podle evropských směrnic, což je potvrzeno certifikátem vydaným NQA. Tento certifikát je v souladu s evropskými směrnicemi 93/42/EEC a 2007/47/EC a také obsahuje ZBKP dle č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích.

Project Cece | Sustainable Clothing Certificates | PETA-approved

Produkty této značky naleznete v kategorii: Obočí, Eco dekorativní kosmetika

2 položek celkem
49 1 serum oboci
+ Dárek zdarma
1 497 Kč –10 %
1 113 Kč bez DPH
1 347 Kč

Přírodní sérum pro dokonale dlouhé, zdravé a husté obočí Složení, díky kterému bude Vaše obočí nejen delší, ale také tmavší Viditelné výsledky již po 7-10 dnech užívání Zaručené...

Kód: ECO81262
46 1 serum rasy
+ Dárek zdarma
1 237 Kč bez DPH
1 497 Kč

Přírodní sérum pro dokonale dlouhé, zdravé a husté řasy Složení, díky kterému budou Vaše řasy nejen delší, ale také tmavší Viditelné výsledky již po 7-10 dnech užívání Zaručené...

Kód: ECO81259

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem