Dettol

Značka Dettol není na trhu žádným nováčkem. Poprvé se objevila už v roce 1933, kdy byla využívána v nemocnicích jako antiseptikum pro ženy po porodu a pro pacienty po chirurgických zákrocích. V této době byly infekční komplikace častou příčinou smrtelných následků. Dettol je zvládl snížit až o 50 %.

Dnes v nabídce Dettol najdete nejrůznější přípravky zaměřující se na ochranu zdraví a hygienu. Jejich sortiment zahrnuje širokou škálu produktů, jako jsou antibakteriální spreje, ubrousky, tekutá a tuhá mýdla, dezinfekční přípravky na ruce, bezdotykové dávkovače mýdla, a produkty pro dezinfekci ran.

Přípravky Dettol ničí 99,9 % bakterií a virů, včetně viru COVID-19. Značka přitom klade důraz na používání biocidů bezpečným, avšak účinným způsobem​​​​​​​​.

Proč Dettol:

  • Dlouholetá tradice
  • Bezpečnost
  • Vysoká účinnost

 

Produkty Dettol naleznete v kategoriích Dezinfekce na ruce a Mýdla.

 

3 položek celkem
Dettol Antibakteriální gel 50ml
Tip
61 Kč bez DPH
74 Kč

Antibakteriální gel na ruce Dettoll ničí 99,9 % bakterií a virů bez použití vody s biocidním účinkem po 60 sekundách. Je ideální pro použití na cestách, po použití veřejných...

Kód: 3807
okurka
260 Kč bez DPH
314 Kč

Bezdotykový dávkovač mýdla Okurka, 250 ml, antibakteriální mýdlo je vhodné pro každodenní použití, ničí 99,9% bakterií a chrání proti široké škále bakterií.

Kód: 223
nahradni napln do davkovace dettol okurka 250 ml original[1]
81 Kč bez DPH
98 Kč

Náhradní náplň do dávkovače Dettol - okurka, 250 ml Náplň do bezdotykového dávkovače mýdla.

Kód: 7929

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem