KUBATOL®

KUBATOL® je renomovaná česká značka veterinárních léčiv a kosmetických přípravků pro psy, koně a další zvířata. Nabízí širokou škálu produktů pro péči o kůži, paznehty a celkové zdraví vašich mazlíčků.

Značka KUBATOL® se zrodila pod křídly společnosti Arpalit, která  s hrdostí zásobuje chovatele a veterináře kvalitními produkty pro zdraví a pohodu zvířat. Díky dlouholetým zkušenostem a inovativnímu přístupu si Arpalit vybudoval silnou pozici na trhu a získal si důvěru zákazníků jak v České republice, tak i v zahraničí.

Jednou z produktových řad této společnosti je veterinární řada Kubatol, která zahrnuje kožní sprej s dezinfekčním účinkem. Tento sprej je ideální pro dezinfekci odřenin, dermatomykóz a dalších kožních problémů včetně ošetření kopyt.

Všechny produkty KUBATOL® prochází přísnými kontrolami kvality a splňují ty nejvyšší normy. Vyrábí se z pečlivě vybraných surovin a s důrazem na welfare zvířat. KUBATOL® je zárukou spolehlivosti a efektivity, o čemž svědčí i spokojenost chovatelů a veterinářů, kteří značku s oblibou používají.

Společnost klade velký důraz na kvalitu a inovaci. Jejich filozofie je založena na kvalitních produktech a spokojených zákaznících, což je základem jejich dlouhodobé prosperity.

Objevte kvalitní a inovativní produkty řady Kubatol, a investujte do péče, která je v souladu s principy udržitelného rozvoje. Kubatol je skvělá volba pro spolehlivou a kvalitní péči o vaše zvířecí parťáky.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Psi, Pro usnadnění hojení, Kosmetika a úprava srsti, První pomoc, Přípravky na čištění srsti

1 položek celkem
KUBATOL® PIX spray - dezinfekční spray
Akce
od 161 Kč–29 %
od 93 Kč bez DPH
od 113 Kč

Kožní sprej s dezinfekčním účinkem pro nepotravinová zvířata - kromě koček. 

Kód: OM62966/150

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem