Tweezerman

Newyorská značka Tweezerman má již více než 40 let dlouhou tradici výroby světově proslavených pinzet a nejlepších kosmetických nástrojů pro péči o obočí, řasy, pleť, manikúru a pedikúru. Stojí za řadou patentovaných novinek, důmyslně inovovaných a designových nástrojů, které si oblíbili profesionální stylisti a vizážisti, make-up artisti a celebrity po celém světě.

Nástroje Tweezerman jsou vyráběny z vysoce kvalitní nerezové oceli s velkým podílem ruční práce. Jejich dokonalé dílenské zpracování a ruční broušení jim zajistilo nejedno vítězství v anketách o nejlepší nástroj.

Produkty zančky Tweezerman naleznete v kategorii Tweezerman Manikúra a pedikúra

12 položek celkem
Tweezerman Barrel Spring Toenail Nipper kleště na nehty na nohách
495 Kč bez DPH
599 Kč

Masivní kleštičky vyrobené z vysoce kvalitní oceli byly speciálně vyvinuty pro profesionální, přesné a snadné ostříhání i těch nejtvrdších nehtů na nohou.

Kód: TW5060R
Tweezerman Fingernail Clipper kleštičky na nehty
140 Kč bez DPH
169 Kč

Kvalitní kleštičky na nehty s velmi ostrým obloukovým ostřím se hodí pro přesné a rychlé zastřižení nehtů na nohou i rukou.

Kód: TW3085R
Tweezerman Kleštičky na nehtovou kůžičku extra přesné a odolné
908 Kč bez DPH
1 099 Kč

Unikátní kleštičky na nehtovou kůžičku s převratnou zlatou povrchovou úpravou pro dokonalou přesnost a maximální odolnost.

Kód: TW3191LLT
Tweezerman Slant Mini Mosaic pinzeta
297 Kč bez DPH
359 Kč

Designově dekorovaná mini verze oceňované šikmé pinzety Tweezerman Slant, která je známá svou přesností, a vyznačuje se precizně zarovnanými hroty pro profesionální výsledek při...

Kód: TW1252TPR
Tweezerman Slant Red pinzeta červená
495 Kč bez DPH
599 Kč

Pinzeta s ručně broušeným šikmým břitem v elegantní červené barvě je naprosto přesná a vysoce odolná, stejně jako všechny ostatní produkty TWEEZERMAN.

Kód: TW1230RR
Tweezerman Spiral Spring Cuticle Nipper spirálové kleštičky na nehtovou kůžičku
619 Kč bez DPH
749 Kč

Vysoce kvalitní a přesné kleštičky na nehtovou kůžičku s revoluční spirálovou rukojetí pro jistý, komfortní a protiskluzový úchop, jenž usnadňuje ovládání.

Kód: TW3198R
Tweezerman Stainless Cuticle Scissors ocelové nůžky na nehtovou kůžičku a záděry
512 Kč bez DPH
619 Kč

Kvalitní ocelové nůžky speciálně vyvinuté pro jednoduché, přesné a efektivní odstranění nehtové kůžičky, záděr a odmuřelé či zrohovatělé kůže.

Kód: TW3004R
Tweezerman Stainless Nail Scissors nůžky na nehty ocelové
512 Kč bez DPH
619 Kč

Kvalitní ocelové nůžky s unikátním zakřivením pro přesné zastřižení nehtů na nohou i rukou. Mají velmi ostré břity a lze je použít i pro zastřihování kůžičky či záděr.

Kód: TW3005R
Tweezerman Stainless Steel Nail Clipper kleštičky na nehty rukou i nohou, 2 ks
288 Kč bez DPH
349 Kč

Sada 2 štipek na nehty z kvalitní nerezové oceli obsahuje štipky na nehty na rukách s obloukovým ostřím a štipky na nehty na nohách s rovným ostřím. Silné a ostré břity lehce...

Kód: TW4015R
Tweezerman zatlačovátko na kůžičku
412 Kč bez DPH
499 Kč

Použijte na bezpečné zatlačování kůžičky okolo nehtů a čistění pod nehty. Tento nástroj v profesionální kvalitě je navržen pro kvalitní osobní péči.

Kód: TWZ3300R
Tweezerman mini štipky na kůžičku
297 Kč bez DPH
359 Kč

Pro snadné a bezpečné odstřihnutí kůžičky. Šikmé ostré čepele perfektně a čistě odstřihnou kůžičku a záděry, tak aby se kůžička nezatrhla.

Kód: TW3299R
Tweezerman Point Tweezer pinzeta s ostrým hrotem
495 Kč bez DPH
599 Kč

Pinzeta s ručně broušeným šikmým hrotem v leštěném ocelovém provedení je naprosto přesná a vysoce odolná.

Kód: TW1240R

Stránka 1 z 1 - 12 položek celkem