Plasma For People

Logo

Společnost Plasma For People vyrábí organickou náhražku krevní plazmy. Při její výrobě vychází zejména z patentu a následného vývoje, kde již nyní je schopna připravit základní stavební kámen – edestin, v čistotě 99,9 %. Nezávislé studie potvrzují blahodárný účinek edestinu na lidský organismus a také významnou podobnost s gamaglobulinem, tedy nejvýznamnější součástÍ krevní plazmy.

Plazma je průhledná tekutá složka krve s nažloutlou barvou, která kromě vody obsahuje celou řadu bílkovin, cukrů, tuků i minerálů, výrazně se podílí na transportu živin, udržování látkové výměny a přenosu informací.
U pacientů ve zhoršeném stavu je krevní plazma jediným možným zdrojem bílkovin, které jsou nezbytné nejen pro fungování organismu, ale také tvorbu bílých krvinek.

Prvním produktem společnosti je potravinový doplňek Bloody Vital. Jde o obohacenou konopnou mouku s vysokým obsahem edestinu. Byl vyvinut pro sportovce, mentálně aktivní lidi, pro pacienty jako komplexní sada aminokyselin pro stavbu tělních bílkovin. Optimalizuje krevní oběh a chemické procesy, urychluje regeneraci svalů a zotavení z viróz a infekcí.

Plasma for People Bloody Organic bez dalších úprav může sloužit jako superpotravinová výživa, plasmatický expandér a také jako doplněk léčby celé řady nemocí.

Veškerý výtěžek z prodeje slouží k financování výroby organické krevní plazmy Plasma for People – Bloody Organic a jejího uvedení na trh.

 

 1 položek celkem
Potravinový doplněk Bloody vital
Bloody Vital 120 kapslí
Skladem u partnera
807 Kč bez DPH
977 Kč

Obohacená konopná mouka s vysokým obsahem proteinu edestin. Je to nejkomplexnější sada aminokyselin pro stavbu bílkovin. Vhodná pro sportovce, duševně aktivní osoby....

Kód: 59958

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem