My Father's Hair

YOUR LOGO

My Father's Hair s.r.o. je příběhem, který započal před třiceti lety, kdy se otec zakladatele začal potýkat s běžným problémem vypadávání vlasů. Po mnoha neúspěšných pokusech s různými produkty dostupnými na trhu se rozhodl vytvořit vlastní elixír na vlasy. Jako klíčovou složku zvolil léčivou rostlinu kopřivu dvojdomou a po dlouhých testech a experimentech s různými způsoby zpracování kopřivy dospěl k receptu, který dodnes používá. I v jeho sedmdesáti letech má stále zdravé a krásné vlasy.

My Father's Hair s.r.o. vznikla v červnu roku 2018, kdy se rodina rozhodla sdílet tento rodinný recept se světem.

Společnost nabízí bio vlasovou tinkturu s extraktem kopřivy, čistě přírodní produkt, který pomáhá lidem trpícím oslabením růstu a vypadáváním vlasů. Tinktura dodává vlasům potřebný "boost" a podporuje jejich růst.

Účinky a výsledky tinktury zahrnují podporu růstu vlasů, dodání lesku, regeneraci vlasů a vlasové pokožky, dodání objemu jemným vlasům a prevenci proti lupům a vypadávání vlasů.

Důležitá certifikace: CPK bio, Certified Organic Cosmetics, Vegan Society.

My Father's Hair s.r.o. přináší přírodní péči o vlasy, která podporuje jejich zdravý růst a krásu.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Přípravky na podporu růstu vlasů, Vypadávání vlasů

1 položek celkem
76769 9l8a2164 edit 1
346 Kč bez DPH
419 Kč

Bio vlasová tinktura My Father's Hair s extraktem kopřivy je čistě přírodní produkt určený všem, které trápí oslabení růstu a vypadávání vlasů. Naše tinktura dodá vlasům...

Kód: ECO63608

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem