Cheeky Panda

Drzá panda

Značka vznikla z touhy přeměnit nadbytek bambusu v jihovýchodní Asii na udržitelné a šetrné produkty pro domácnost. Spoluzakladatelé Julie a Chris se rozhodli nečekat a přijali výzvu k proměně. S nápadem a odhodláním se tak narodil The Cheeky Panda, za kterým stojí nejen jejich podnikatelský duch, ale i rodinná oddanost.

Cheeky Panda se neomezuje pouze na bambusové toaletní papíry, ale nabízí široký sortiment produktů pro celou rodinu. Jejich cílem je vytvořit šťastný, zdravý a udržitelný svět nejen pro svou rodinu, ale pro všechny. Tento závazek k udržitelnosti je základem jejich podnikání.

Dnes je značka certifikovanou společností B Corp s distribucí více než 16 produktů ve 25 zemích světa. Od domácností po kosmetiku a produkty pro miminka, Cheeky Panda má co nabídnout každému.

Jejich filozofie se neomezuje pouze na výrobu a prodej produktů. Snaží se také aktivně přispívat k ochraně životního prostředí a udržitelnosti. Spolupracují s organizací The World Land Trust a každý rok část svých příjmů věnují na kompenzaci uhlíkových emisí a na podporu ochrany přírody.

Cheeky Panda začala jako rodinný podnik a nyní vás zve do světa bambusu, aby jste objevili jeho skvělé vlastnosti a přínosy pro životní prostředí i pro vás samotné.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Zapínací pleny

1 položek celkem
Výstřižek
429 Kč bez DPH
519 Kč

Dětské pleny Cheeky Panda jsou přirozeně hypoalergenní a šetrné k přírodě. Jsou vyrobeny prémiovou technologií "Aqua Lock" a mají pružný pásek s odolnými bočními nálepkami....

Kód: 51108

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem