TOP GLOVE

File:Top Glove logo.png - Wikipedia

Top Glove Corporation Bhd je jedním z předních světových výrobců a dodavatelů chirurgických a průmyslových rukavic. Sídlo této malajsijské společnosti se nachází v Selangu, a od svého založení v roce 1991 se stala klíčovým hráčem na trhu s ochrannými rukavicemi. Značka je široce uznávaná pro svou excelenci v oblasti výroby rukavic a je považována za jednoho z předních inovátorů v odvětví.

Top Glove se specializuje na výrobu široké škály rukavic, včetně chirurgických rukavic, latexových rukavic, nitrylových rukavic a vinylek. Jejich produkty jsou vysoce kvalitní, splňují nejvyšší standardy bezpečnosti a hygieny a jsou široce používány v oblasti zdravotnictví, průmyslu, potravinářství a dalších odvětvích.

Společnost klade důraz na inovace a výzkum, což jí umožňuje vytvářet rukavice s vylepšenými vlastnostmi, jako jsou vysoká odolnost, flexibilita a pohodlí pro uživatele. S moderními výrobními zařízeními a neustálým závazkem k jakosti si Top Glove udržuje své místo mezi předními hráči na trhu.

Navíc k výrobě ochranných rukavic se značka také zaměřuje na udržitelnost a ekologické praktiky. Společnost se snaží minimalizovat svůj ekologický otisk a přispívá k odpovědnému využívání zdrojů.

Top Glove také získala řadu ocenění, jako například  Šampion 5 po sobě jdoucích let ve výrobě (kaučuk) kategorie 2019-2023, SIlver Award 2023, Nejlepší značka zaměstnavatele apod., zároveň také drží certifikaci IS0 27001:2013, Certifikaci pro produkt Halal pro variantu CPE/TPE

Celkově lze říci, že Top Glove je synonymem pro kvalitu, spolehlivost a inovace v oblasti ochranných rukavic, a její produkty jsou klíčovým prvkem v zachování bezpečnosti a hygieny v různých odvětvích po celém světě.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Latexové rukavice

2 položek celkem
rekawice chirurgiczne lateksowe top glove7163 d z2
578 Kč bez DPH
699 Kč

Operační latexové rukavice ve velikostech 6.0-9.0. Nepudrované, sterilní. Plánujete větší objednávku?Rádi Vám připravíme individuální cenovou nabídku s množstevní slevou....

Kód: TG-02/6
rekawice chirurgiczne lateksowe top glove8564 d z2
578 Kč bez DPH
699 Kč

Operační latexové rukavice ve velikostech 6.0-9.0. Pudrované, sterilní. Plánujete větší objednávku?Rádi Vám připravíme individuální cenovou nabídku s množstevní slevou....

Kód: TG-01/6

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem