Rays of Beauty

SENSUALITE.CZ

Skupina mladých jednotlivců z Česka, kteří procestovali svět, přináší na trh ty nejlepší produkty, které mohli najít. Rays of Beauty, značka, kterou tato parta založila, nese znaky preciznosti a čistoty v každém detailu, a to nejen ve složení a vizuálním provedení, ale také v samotném procesu výroby.

Tým se zasvětil vývoji a výrobě nejlepšího kolagenu a Anti-age produktů, a to bez kompromisů. Tato kvalita je dosahována s podporou věrných zákazníků, kteří přispívají k procesu vývoje a vytváření nových produktů.

Značka Rays of Beauty klade důraz na precizní složení a čistotu svých produktů. Látky používané v produktech procházejí přísným testováním FDA, abychom splnili nejpřísnější normy a standardy. Spolupráce s výzkumnými centry v Portugalsku a Brazílii posiluje naše závazky v oblasti vědeckého vývoje a inovací.

Při výběru surovin k výrobě našich produktů klade Rays of Beauty důraz na nejvyšší kvalitu. Suroviny jsou pečlivě vybírány a nakupovány tak, aby splňovaly nejvyšší standardy, což zajišťuje konzistentní kvalitu a účinnost našich produktů. Celý proces od výběru surovin po výrobu a testování je prováděn s maximální péčí a odborností.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Kolagenové drinky, Pleť a pokožka, Antiaging, Zdraví a krása

3 položek celkem
rays anti age elixir
Rays Anti-age elixír, 30 dávek
Momentálně nedostupné
1 652 Kč bez DPH
1 850 Kč

Komplexní kolagenová směs s 22 anti-age složkami. Péče o pokožku, vlasy a nehty na 1 měsíc.

Kód: OM92591
2606 1 rays antiage grep kolagen
Akce
1 650 Kč –30 %
Rays Anti-Age Grep, 150g
Momentálně nedostupné
1 031 Kč bez DPH
1 155 Kč

Unikátní komplexní doplněk výživy podporující mladistvý vzhled. Obsahuje bioaktivní mořský kolagen (3 500 mg v denní dávce), kyselinu hyaluronovou, ceramidy a další látky pro...

Kód: OM69704R
rays collagen mII 3
Rays Premium Kolagen, 15ks
Momentálně nedostupné
670 Kč bez DPH
750 Kč

Kvalitní kolagenový drink Rays se bere z udržitelných chovů z kanadských tresek. Ryby žijí těsně před odchytem v přirozeném prostředí, kolagen z nich je několikanásobně...

Kód: OM69698R

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem