ALCORYTHM

alcorythm® je inovativní tekutý doplněk stravy s unikátní recepturou spojující rostlinné extrakty, vitamíny B a glukózu. Navržen k podpoře činnosti jater a prevenci negativních vlivů konzumace alkoholu, chrání spotřebitele před dlouhodobými dopady etanolu.

Vytvořen polsko-japonským týmem lékařů a biotechnologů ve spolupráci s Národním lékovým ústavem, alcorythm® využívá patentovanou účinnou látku NOMICU® L-100, což bylo testováno a prokázala se jeho účinnost a bezpečnost. Vyrábí se v Polsku ve farmaceutických výrobních závodech v souladu se standardem GMP. Každá šarže přípravku prochází pečlivou kontrolou kvality a mikrobiologickými testy. Přípravek je evidován v evidenci vedené vrchním hygienickým inspektorátem.

Hlavní přísady zahrnují extrakt z kurkumy s nanoformou kurkuminu pro zvýšenou biologickou dostupnost a extrakt z černého pepře podporující zdraví jater. Vitamin B, kyselina listová, riboflavin a niacin přispívají k snížení únavy, udržování správného stavu sliznic a fungování nervového systému.

V obsahu látek ve 100 ml najdeme glukózu, thiamin, riboflavin, niacin, vitamín B6, kyselinu listovou a extrakt z kurkumy. Výrobce, Nomi Biotech Corporation, sídlí v YouNick Technology Park ve Złotniki u Poznaně, a je spolufinancován Národním centrem pro výzkum a vývoj (NCBiR). 

Produkty této značky naleznete v kategorii: Proti kocovině

3 položek celkem
algoryth 1
88 Kč bez DPH
99 Kč

Alcorythm® je prvním funkčním nápojem v Evropě vyrobeným podle farmaceutického standardu (GMP), který zabraňuje syndromu „KOCOVINY“ po požití alkoholu. Jedná se o doplněk stravy...

Kód: OM82110
Alcorythm ® Preventivní nápoj proti kocovině, 2x100ml
177 Kč bez DPH
198 Kč

Alcorythm® je prvním funkčním nápojem v Evropě vyrobeným podle farmaceutického standardu (GMP), který účinně zabraňuje syndromu kocoviny po požití alkoholu.

Kód: OM82111
Bez názvu
707 Kč bez DPH
792 Kč

Alcorythm® je prvním funkčním nápojem v Evropě vyrobeným podle farmaceutického standardu (GMP), který zabraňuje syndromu „KOCOVINY“ po požití alkoholu. Jedná se o doplněk stravy...

Kód: OM82112

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem