Gloves in a Bottle

Gloves In A Bottle | Shielding Lotion for Dry Hands

Společnost vznikla v 90. letech nápadem Dana Muellera, který byl zapojen do těžebního průmyslu a všiml si, že se pod pracovní rukavice nanáší silná ochranná pasta nezbytná k ochraně kůže před silnými chemikáliemi při těžbě zlata.

Společnost vznikla v 90. letech nápadem Dana Muellera, který byl zapojen do těžebního průmyslu a všiml si, že se pod pracovní rukavice nanáší silná ochranná pasta nezbytná k ochraně kůže před silnými chemikáliemi při těžbě zlata. Vymyslel produkt, který funguje na bázi gelu – mléka, které se dá natřít kdekoliv na těle, především na ruce, spojí se s vnější vrstvou kožních buněk a dodává jim celistvost a ochranu nejen proti bakteriím a virům, ale též zadržuje vlhkostumožňuje přirozeně a velmi efektivně obnovit stav suché/poškozené pokožky. Původně byl produkt distribuován v průmyslovém odvětví jako ochrana rukou pro pracovníky v kontaktu s chemikáliemi a jinými nebezpečnými látkami. Zjistilo se však, že díky svým funkcím a struktuře pomáhá zmírňovat ekzémylupénku a jiná kožní onemocnění a poranění kůže a produkt se velmi rychle začal využívat v lékařském prostředí, používá se též v diabetické péči. S jeho použitím se předchází kožním alergiím, dermatitidě a podráždění pokožky.

S pomocí několika lékařů a formulujících chemiků Dan vyvinul krém, který má tak velkou afinitu k buňkám kůže nejvnější vrstvy, že se s nimi skutečně váže, proměňuje vnější vrstvu kůže v něco, co by se dalo popsat jako neviditelný pár rukavic. Je tak kosmeticky elegantní, že se stává téměř nedetekovatelným a rychle a přirozeně se odstraní  společně s odumírajícími buňkami kůže.

Od té doby dermatologové i jejich pacienti stále hlásí zdánlivě ohromující množství případů, kde Gloves In A Bottle zlepšuje ochranné vlastnosti vnější vrstvy kůže natolik efektivně, že účinně zabraňuje vnikání podráždivých látek a prvků odebírajících vlhkost, zatímco pomáhá udržovat přirozenou vlhkost kůže. Tímto způsobem se tradiční krémy a lotiony, které uměle hydratují, pro ně stávají téměř zastaralými.

Schválen dermatology: Gloves In A Bottle je veganský, testovaný dermatology a předepsaný, hypoalergenní a nonkomedogenní (neucpává póry), cruelty-free a každá složka je na seznamu nejbezpečnějších podle FDA. Prostřednictvím série klinických studií provedených nezávislými laboratořemi a nemocnicemi bylo prokázáno, že je tak bezpečný, že je schválen pro použití všemi zaměstnanci v nemocnicích, dokonce i v operačních sálech.

Gloves In A Bottle je 100% BEZ všech parabenů, ftalátů, triclosanu, sodium laurel sulfátu (SLS), sodium laureth sulfátu (SLES), formaldehydu, toluenu, propylenglykolu, salicylátů, lepku, latexu, mléka, pšenice, sóji, hrachu, kukuřice, živočišných produktů, testování na zvířatech, přidané vůně, barviv, arašídů a všech ostatních ořechů.

Produkty této značky naleznete v kategoriích: Krémy a péče o ruce, Hojení ran, Pleťové krémy, Lékařské pomůcky, Stomatologie.

2 položek celkem
Gloves in a Bottle Hand Protection Shielding Lotion 240ml GIAB 240PUMP Web
401 Kč bez DPH
485 Kč

Ruce šetřící krém, který chrání a ošetřuje Vaše ruce před podrážděním, suchem a silnými prasklinami. Tento lehký, nemastný krém se okamžitě vstřebá a vaše pokožka pocítí...

Kód: OM81997
gloves in a bottle rukavice ve spreji cestovni
207 Kč bez DPH
250 Kč

Ruce šetřící krém, který chrání a ošetřuje Vaše ruce před podrážděním, suchem a silnými prasklinami. Tento lehký, nemastný krém se okamžitě vstřebá a vaše pokožka pocítí...

Kód: OM77518

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem