Imutest

Imutest logo

Imutest je předním dodavatelem alergických a testovacích sad na testování intolerance potravin ve Velké Británii, které můžete provádět v soukromí vašeho domova.

Naše snadno použitelné testovací sady s kapkou krve poskytují rychlé výsledky z pohodlí vašeho domova. Následováním našich 6 jednoduchých kroků můžete potvrdit, zda máte alergii na vzdušné alergeny, mléko, vejce a kočky již za 30 minut.

Důvěryhodné testování
Všechny naše alergické testovací sady jsou vhodné pro testování jak dětí, tak dospělých (např. testovací sady na alergie na mléko, vejce, vzdušné alergeny, roztoče a kočky). Jediná sada, která není vhodná pro děti ve věku 6 let nebo mladší, je sada Allergy Check Kit.

Každý test poskytuje bezpečné a spolehlivé výsledky s úrovní přesnosti srovnatelnou s nemocniční laboratoří a všechny produkty Imutest nesou označení CE, které potvrzuje, že byly nezávisle posouzeny certifikovaným oznámeným orgánem EU.

Důkladné testování produktu potvrzuje celkovou přesnost více než 90 % s vynikající korelací přes 90 % pro pozitivní i negativní výsledky. 

Produkty této značky naleznete v kategorii: Testy pro alergiky, Alergie na roztoče a prach, Alergie na pyl, Potravinové alergie, Alergie na zvířata.

Žádné produkty značky Imutest nebyly nalezeny...