Thermilate

Thermilát

Thermilate Technologies Ltd nabízí široký výběr inovativních dekoračních a izolačních výrobků, přizpůsobených tak, aby vyhovovaly všem požadavkům trhu.

Od roku 2001 se Thermilate specializuje na výrobu barev, nátěrů a omítek s cílem usnadnit, zefektivnit a zpříjemnit život svým zákazníkům, a zároveň šetřit energii. Věří, že úspěšný produkt musí být pečlivě navržen, aby splňoval potřeby jak domácích, tak profesionálních spotřebitelů. Proto společnost investuje značné prostředky do výzkumu, inovací a vývoje produktů.

Thermilate dosáhl úspěchu díky silnému sortimentu kvalitních produktů za konkurenceschopné ceny. Investice do vlastní továrny ve Spojeném království umožňuje společnosti mít plnou kontrolu nad kvalitou svých výrobků, péčí o personál a spokojeností zákazníků. Díky tomu může nabízet vysoce konkurenceschopné ceny jak ve Velké Británii, tak i v zahraničí.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Energie

2 položek celkem
Thermilate termoizolační nátěr InsoFloor na podlahy 1l
578 Kč bez DPH
699 Kč

INSOFLOOR je energeticky úsporný akrylový nátěr NOVÉ GENERAGE, z keramických mikročástic, který zlepšuje tepelně izolační vlastnosti podlah. !!!NEVYTÁPĚJTE ULICI, ŠETŘETE SI SVÉ...

Kód: 990062
Thermilate termoizolační přísada Thermalmix do 5l barvy
578 Kč bez DPH
699 Kč

Energeticky úsporná a protiplísňová přísada do barev NOVÉ GENERAGE, z keramických mikročástic, která dává barvám, učeným na vnější a vnitřní nátěry, tepelně izolační vlastnosti....

Kód: 56466

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem