MosquitNo

MosquitNo

V roce 2009 MosquitNo zahájila svou činnost a od té doby se vypracovala na inovativní značku s moderním a osvěžujícím designem. Její široká paleta produktů přináší inovativní pohled na ochranu před komáry a jiným hmyzem, rozšiřující se od pol a prostírání až po náramky a spotzzz, kde však tvrzení o ochraně není tak samozřejmé.

Dříve, než se společnost objevila na scéně, byla ochrana pokožky před útoky komárů spojena s používáním lepkavých lubrikantů obsahujících toxickou látku DEET. MosquitNo však přinesla osvěžující myšlenku, že tato ochrana může být nejen efektivní, ale i zábavná. Produkty a koncept této značky představují moderní, stylový a pohodlný přístup k ochraně před komáry a hmyzem. Trojúhelníkový koncept MosquitNo spočívá ve spojení zábavy, funkčnosti a dobročinnosti. Všechny produkty kombinují prvky zábavy a funkčnosti a zároveň MosquitNo aktivně podporuje charitativní projekty, přičemž 10 % z jejího čistého zisku je věnováno na dobročinné účely.

V oblasti vývoje produktů se MosquitNo vyznačuje rychlým přetvářením nápadů do prodejních produktů s atraktivním balením. Jejich sortiment zahrnuje dárkovou a outdoorovou řadu, například prostírání proti hmyzu a věšáky na ubrusy pro různé oblasti, od domácností po restaurace a hotely.

MosquitNo obdržela ocenění za inovaci a byla zařazena na 17. místo v seznamu 100 nejlepších inovací roku 2015 v Nizozemsku, a to díky hře měnící kosmetice odpuzující hmyz 2v1. Jejich kosmetická řada, uvedená na trh v září 2015, obsahuje produkty, které využívají účinnou složku Saltidin®. Tato kosmetika nabízí ochranu před komáry, klíšťaty a dalším hmyzem, přičemž Saltidin® slouží jako bezpečná alternativa k toxickému DEET.
Produkty MosquitNo Cosmetics byly navrženy tak, aby byly nejen účinné, ale i šetrné k životnímu prostředí.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Moskytiéry, sítě proti hmyzu, Repelenty a odpuzovače, Eco kosmetika, Repelenty vhodné pro děti

1 položek celkem
MosquitNo After Bite Uklidňující gel na štípance 7,5ml
214 Kč bez DPH
259 Kč

Produkt MosquitNo After Bite Vám uleví od bolesti po štípnutí, kousnutí hmyzem, různými druhy komárů, ale i po žahnutí medúzou.

Kód: BT-8718164115318

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem