Dry Planet

Dry Planet Logo

Dry Planet je rodinná firma, která již více než 20 let pomáhá lidem šetřit vodu. Společnost se zaměřuje na vývoj a distribuci inovativních produktů pro úsporu vody, které jsou nejen efektivní, ale i snadno použitelné.

Za posledních 10 let Dry Planet prodala více než 5 milionů vlastních produktů pro úsporu vody. Jejich vlajkový produkt, Save-a-Flush, je oceněné zařízení na vytlačování splachovací nádržky toalety, které bylo distribuováno všemi britskými vodárenskými společnostmi. Save-a-Flush je schválen společnostmi Ofwat a Waterwise, což potvrzuje jeho efektivitu a spolehlivost.

V současné době Dry Planet pomáhá ušetřit více než 50 milionů litrů vody každý den po celém světě. Společnost se snaží neustále zlepšovat své produkty a zvyšovat jejich účinnost, aby ještě více přispěla k ochraně životního prostředí a udržitelnosti vodních zdrojů.

Znak věří, že s pomocí svých zákazníků může dosáhnout ještě větších úspor vody. Společnost klade důraz na spolupráci a povzbuzuje jednotlivce i organizace k aktivnímu zapojení do snah o šetření vodou.

Produkty této značky naleznete v kategoriI: Spořiče do wc

1 položek celkem
Dry Planet Spořič vody do WC Save a Flush
98 Kč bez DPH
119 Kč

Ušetřete za vodu při každém spláchnutí toalety úspora vody 1,2 l při každém spláchnutí úspora až 12 000 litrů vody ročně nedochází ke vzniku plísní voda v nádržce nezatuchá

Kód: DP-SAF

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem