BioRepel

BioRepel představuje inovativní směs mikroorganismů obsahující "chytrou houbu", která účinně eliminuje nežádoucí plísně na stěnách domů. Pythium oligandrum, známá též jako "chytrá houba", aktivně konzumuje plísně na stěnách a po jejich odstranění ztrácí svůj zdroj živin, čímž dochází k postupnému vyčištění ošetřeného zdiva. Tato inovativní kompozice využívá princip mezidruhového parazitizmu, kde chytrá houba interaguje s plísněmi a efektivně je neutralizuje.

Aktivní mikroflóra obsažená v BioRepelu je plně nepatogenní, což znamená, že nenapadá rostliny, zvířata ani lidi. Jedná se o šetrný a bezpečný přístup k odstranění plísní s minimálním dopadem na životní prostředí.

Vzhledem k živému organismu, jakým je Chytrá houba, doporučujeme po aplikaci BioRepelu vyhnout se používání barev na zeď, které obsahují chemické nebo fungicidní složky. Optimalní je využívat barvy bez chemických přísad a fungicidních účinků, aby nedocházelo k narušení aktivního organismu a zajistilo se trvalé a účinné odstranění plísní.

BioRepel představuje inteligentní řešení pro ochranu domovů před nežádoucími plísněmi, kombinující biologickou účinnost s ohleduplností k životnímu prostředí.

2 položek celkem
Snímek obrazovky 2024 01 04 v 12.34.32
272 Kč bez DPH
329 Kč

Praktické balení "chytré houby", která dokáže efektivně eliminovat nežádoucí plísně na stěnách domů. Balení obsahuje sprej (1g aktivní látky) a krabičku Bio Repel...

Kód: OM93666
thb 8594031570325
206 Kč bez DPH
249 Kč

  BioRepel představuje originální směs mikroorganismů obsahující "chytrou houbu", která efektivně likviduje nežádoucí plísně na stěnách domů. Pythium...

Kód: OM93663

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem