Rubbergold

Rubbergold ® je značka vyráběná a distribuovaná portugalskou společností Raclac S.A.

Raclac poskytuje zdravotnické produkty vysoké kvality a důvěryhodnosti s cílem zajistit maximální ochranu. Značka stojí na principech modernity, inovace a technologického rozvoje, které jsou denně ztělesňovány v podnikatelském prostředí společnosti Raclac.

Vlajkovým produktem značky jsou jednorázové rukavice, které jsou klíčem k prevenci kontaminace a šíření mikrobů v prostředí. Jejich účinnost a bezpečnost a jsou široce prokázány, což z nich činí celosvětově oblíbené produkty.

Rukavice jsou dostupné v různých velikostech a materiálech, aby vyhověly specifickým potřebám různých uživatelů a pracovních podmínek. Na výběr jsou jak varianty s pudrem, tak bez něho. Rukavice Rubbergold jsou vhodné pro práci v lékařství, průmyslu i potravinářských provozech. Rubbergold neustále inovuje své produkty, aby reagoval na měnící se požadavky trhu a zvyšující se standardy bezpečnosti a hygieny.

S pevným závazkem k dodržování kvalitativních standardů, Rubbergold vytváří efektivní řešení zaručující ochranu a nabízí široké portfolio, které vyhovuje nejrůznějším potřebám.

 

Proč Rubbergold:

  • vysoká kvalita
  • účinná prevence kontaminace
  • pohodlné na nošení

 

Produkty Rubbergold naleznete v kategorii Nitrilové rukavice.

1 položek celkem
Výstřižek
280 Kč bez DPH
339 Kč

Bez pudrové, nitrilové vyšetřovací rukavice Rubbergold Rukavice pro speciální použití. výrobek je určen k nošení na ruce pro lékařské účely k ochraně před kontaminací....

+ další
Kód: 8760/M

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem