Dessata

Rozvázat
Dessata
, španělská značka, vznikla v roce 2012 v Castellónu. Tato firma spojuje výrobce profesionálních kadeřnických produktů, především rozčesávacích kartáčů, které se vyznačují inovativními technologiemi a materiály. Postupem času se sortiment rozšířil o prvotřídní vlasovou kosmetiku a doplňky.

Díky úspěchu svých produktů a ověřeným postupům se značka Dessata rozšířila do více než 55 zemí, což v roce 2016 přineslo ocenění od Exportní komory. Dessata aktivně usiluje o neustálé inovace a pravidelně představuje nové výrobky a designy během roku.

Ve své továrně na kadeřnické produkty ve španělském Castellónu společnost Dessata využívá nejlepší dostupné materiály na trhu, což zajišťuje vysokou odolnost a účinnost jejich kartáčů.

Kartáče Dessata představují průlom v oblasti profesionální péče o vlasy. Jejich hlavní inovace spočívá v patentovaném systému 440 hrotů, které jsou uspořádány ve třech výškách a vyrobeny speciálním gelem, což zaručuje jejich trvanlivost po mnoho let. 

Značka každý den pracuje na navrhování a výrobě kvalitních, udržitelných a ergonomických produktů vlasové péče. Ty jsou navrženy s ohledem na potřeby uživatelů po celém světě a vycházejí z firemních a společenských hodnot.

Firma se zavázala k udržitelné výrobě využívající obnovitelné zdroje energie z větrných, hydraulických a solárních elektráren. Jednorázové díly jsou vyrobeny z recyklovaných nebo recyklovatelných materiálů. Obal produktů je vytvořen z materiálu PET a produkty nesou certifikaci FSC.

Certifikát FSC - haciendanabytek.cz - hacienda.pl

Produkty této značky naleznete v kategorii: Masky na vlasy, Hřebeny a kartáče na vlasy, Eco kosmetika

2 položek celkem
Bezoplachová regenerační ošetřující vlasová maska Bright Dessata 150ml
351 Kč bez DPH
425 Kč

Profesionální maska na vlasy, kterou není třeba oplachovat, je opravdu velmi výživná a má silné antioxidační účinky. Intenzivně vaše vlasy regeneruje, opravuje a usnadňuje...

Kód: BR-8106
Sada kartáčů na vlasy Rose gold Dessata original +mini
389 Kč bez DPH
471 Kč

Potěšte sebe nebo své blízké kartáči, které doporučují a používají stovky příznivců. Kartáče Dessata jsou vhodné pro všechny typy vlasů. Díky svým kvalitním speciálním štětinám...

Kód: BR-1097

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem