Bonusový program

 

Věrnostní program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. S naším věrnostním programem můžete sbírat kredity a tyto kredity využít jako slevu na své další nákupy. Zde je několik klíčových informací o tom, jak náš věrnostní systém funguje:

1. Sbírejte kredity
Když nákupujete na našem e-shopu, nejenže získáváte skvělé produkty, ale také získáváte kredity jako odměnu za vaši věrnost. Tyto kredity se automaticky připisují na váš věrnostní účet, což znamená, že čím více nakupujete, tím více kreditů budete mít k dispozici. Sbírání kreditů je jednoduché a přináší vám další výhody při vašich následných nákupech.

 

2. Kredity za nákupy
Kredity za nákupy se vám přičtou do vašeho konta ihned po uhrazení objednávky. Množství získaných kreditů je vypočítáno kurzem, kde 1 kredit získáte za 10 Kč.
 
bonus1
 
3. Další aktivity
Kromě nákupů můžete získávat kredity také za následující aktivity.

bonus1
 
 
 
bonus1
 
4. Využijte své kredity
Když budete mít dostatečný počet kreditů, můžete je využít jako slevu na své další nákupy na našem e-shopu. To znamená, že budete moci nakupovat za nižší ceny nebo dokonce získat produkty zdarma. Vaše sleva bude vypočtena kurzem, kde 1 kredit rovná se slevě 0.1 CZK.
Neregistrovaní zákazníci mohou také sbírat a uplatňovat kredity. Neregistrovaným zákazníkům pošleme e-mail s PIN kódem, který použijí pro uplatnění kreditů.
bonus1
5. Sledujte svůj pokrok
Po příhlášení do svého účtu můžete kdykoli zkontrolovat svůj aktuální stav kreditů a historii svých transakcí na našem e-shopu. To vám umožní být vždy dobře informovanými a využívat všechny výhody našeho věrnostního programu.

 

6. Platnost kreditů
Platnost Vašich bonusových kreditů je 3 roky. Proto je používejte s předstihem a často!

 

7. Kombinace slev
Na jedné objednávce nelze použít kredity a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím kreditů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných kreditů.

 

bonus1
8. Vrácení zboží
Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané kredity. Vaše kreditová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.
Další informace

Bonusové kredity nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové kredity uplatnit!

Naším cílem je odměnit vás za vaši věrnost a podpořit vás v nákupech na našem e-shopu. Věrnostní systém je naší cestou, jak vám poděkovat za vaši podporu a věrnost. Takže začněte sbírat kredity a užívejte si výhody našeho věrnostního programu ještě dnes!

Děkujeme, že jste s námi.

Používáme Bonusový systém Ellity