Lomina

Lomina Group je evropská, česko-švýcarská společnost, která se zaměřuje na technologický rozvoj, vývoj, výrobu a distribuci široké škály IVD testů, sekvenčních zařízení, analyzátorů a podpůrného zdravotnického vybavení.

Našimi dvěma hlavními divizemi jsou LOMINA AG a LOMINA Superbio a.s., přičemž se LOMINA Superbio se věnuje vývoji a výrobě diagnostických zdravotnických prostředků in vitro (In Vitro Diagnostic Medical Devices – IVD).

Lomina Group byla založena v roce 2007 ve Švýcarsku. LOMINA AG byla rovněž registrována jako organizační složka v České republice. Dceřinná společnost LOMINA SUPERBIO a.s. byla založena v srpnu 2018 v České republice. Společnosti jsou zcela nezávislé, 100 % akcionářů LOMINA jsou evropské fyzické osoby. Nezávisíme na žádném subjektu mimo EU, nepoužíváme žádné offshore a plně zdaňujeme v rámci EFTA (EU a Švýcarsko).
 

Naše mise:
Skupina LOMINA AG poskytuje vysoce kvalitní diagnostické produkty a služby, které naplňují globální potřeby v oblasti zdravotnické péče a umožňují pacientům činit zásadní rozhodnutí s ohledem na své zdraví. Významným cílem skupiny je podporovat zdravotnické pracovníky po celém světě v jejich každodenním úsilí a náročném poslání.

Kvalita:
Věříme, že kvalita je v lékařství nejen nutností, ale také klíčem k úspěchu. Naše organizační kultura podporuje sebekázeň a neustálé zlepšování výrobních postupů prostřednictvím komplexního řízení kvality (TQM). Ke společnému cíli vede píle a úsilí na společné i individuální úrovni napříč celou společností.

 

 

EC20-0090-2020-0323-rev.2_Lomina_esigned-1_pixelizace   EC20-0090-2020-0323-rev.2_Lomina_esigned-2   2021-cert-MD-Lomina-v2-en-2      

Žádné produkty značky Lomina nebyly nalezeny...