Animonda

Jít na domovskou stránku

Animonda, zakládaná v roce 1991, vznikla s vizí vytvořit vysoce kvalitní krmivo pro domácí mazlíčky. Jejich příběh je odstartován inspirací přírodou a hlubokými kořeny v tradičním řeznickém řemesle. Specializují se na vývoj krmiva pro kočky a psy, které přináší skutečný rozdíl v životě zvířat a jejich majitelů.

Filozofií značky je přesvědčení o přirozených surovinách, které zcela upřednostňují před umělými dochucovadly. Preferují opravdové chutě před zvýrazňovači chuti a nabízejí produkty bez umělých barviv, přidaného cukru nebo sóji. Zároveň se zaměřují na vytváření druhově vhodných produktů, které jsou nejen skvělé, ale také prospěšné pro zdraví a štěstí domácích mazlíčků.

Animonda klade důraz na vědecký výzkum ve spolupráci s veterinárními lékaři a odborníky na výživu, aby zajistila, že všechny produkty splňují nejnovější poznatky a zajišťují zdravou a druhově vhodnou výživu. Věnují se výrobě výhradně nutričně přesvědčivých produktů, a proto své výrobky distribuují pouze prostřednictvím specializovaných prodejců.

S více než 30 lety zkušeností vyrábí značka výrobky, které každý den přinášejí malý pozitivní rozdíl ve stravě koček a psů. Jejich špičkové produkty jsou nyní dostupné ve více než 35 zemích, což z nich činí jednoho z předních německých výrobců vysoce kvalitních masných výrobků a lahůdek pro domácí zvířata.

Společnost si zachovává svou původní motivaci – vytvářet skutečně dobré krmivo pro každodenní potřeby domácích mazlíčků. S certifikací podle standardu ZNU "Driving Sustainable Change" jsou aktivně zaměřeni na udržitelnost, sledující celostní odpovědnost za přírodu, lidstvo a ekonomiku. Společenské hodnoty, včetně lidských práv, pracovní etiky a ochrany životního prostředí, jsou pro Animonda samozřejmostí.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Konzervy pro psy

1 položek celkem
GRANCARNO Senior - hovězí, jehněčí 800 g
84 Kč bez DPH
94 Kč
Kód: A82779

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem