Bigjigs Rail

Bigjigs Rail vstoupil na scénu v roce 2005 jako přední sbírka dřevěných vláčků a vlakových souprav, které zaujmou jak děti, tak rodiče svou kvalitou, nostalgickým šarmem a vzdělávací hodnotou.

Své kořeny má ve Folkestone a od té doby se Bigjigs Rail stal synonymem pro vysoce kvalitní, bezpečné a trvanlivé dřevěné hračky, které nejen pobaví, ale i vzdělávají.

Slibují rozsáhlou paletu produktů, zahrnující vláčky, vlakové soupravy, dřevěné dráhy a příslušenství, které lze snadno kombinovat s produkty jiných předních značek dřevěných železnic. Tím dávají dětem možnost neomezeného kreativního a vzdělávacího hrátku.

Hlavním cílem Bigjigs Rail je inspirovat a podporovat rozvoj dětí skrze kognitivní hry. Jejich produkty jsou pečlivě navrženy tak, aby podněcovaly fantazii a rozvíjely dovednosti dětí ve zábavném a poutavém prostředí.

Klíčovou součástí jejich identity je závazek k bezpečnosti a kvalitě. Každá hračka prochází důkladným testováním nezávislou laboratoří, aby se zajistilo, že splňuje nejpřísnější bezpečnostní normy pro prodej v různých částech světa. Používají barvy, mořidla a laky vhodné pro děti, aby rodiče mohli mít klid s vědomím, že produkty Bigjigs Rail jsou bezpečné i pro nejmenší objevitele.

Bigjigs Rail je nejen značka dřevěných železnic, ale i poselství kreativity, bezpečnosti a zábavy, které si získalo důvěru rodičů a obdiv dětí po celém světě.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Vláčky, koleje, vláčkodráhy

1 položek celkem
Bigjigs Rail Dřevěný vláček Teriér modrý
207 Kč bez DPH
250 Kč

Rozměry: 4,8x8,5x3,5 cm Věk: 3+ Materiál: dřevo,kov, magnet

Kód: DD-BJT490

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem