Alva

Značka Alva

Značka Alva začala svou cestu v roce 1988 v Osnabrücku, v srdci Dolního Saska. Její výroba kosmetiky se od samého počátku opírala o hluboké znalosti ekologie a udržitelného rozvoje. Martin Plassonke, zakladatel značky, věřil, že klíčem k budoucím produktům jsou nejvyšší standardy kvality, BIO suroviny z diverzifikovaného zemědělství a hluboké pochopení pokožky. Proto již v roce 1955 založil v Austrálii vlastní plantáž, kde pěstuje čajovník australský (tea tree) s důrazem na biokvalitu.

Kosmetika Alva je výsledkem pečlivého výzkumu, vývoje a výroby, řízeného přísnými pravidly. Jejich produkty nejen účinně působí a dokonale snáší pleť, ale také chrání zdraví a podporují udržitelný rozvoj. Používají se pouze osvědčené přírodní látky, které jsou zpracovány co nejpřirozeněji, aby si udržely svou sílu. Alva odmítá rafinované přírodní oleje, které při zpracování ztrácejí důležité prvky a vitamíny. Díky zachování surovin v přirozeném stavu Alva překračuje hranice běžné péče o pleť.

Spojení hodnotných látek vede k synergickému účinku s dermatologicky ověřenými výsledky. Produkty Alva jsou navrženy tak, aby byly pokožkou snadno přijímány a optimálně využity. Kvalita jejich produktů je pečlivě sledována a zpracování probíhá ve vysoké kvalitě ve všech fázích výrobního procesu.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Rty

2 položek celkem
ALVA EFFITAN - přírodní repelent 100 ml
313 Kč bez DPH
379 Kč

Proti komárům, ovádům a klíšťatům.

Kód: NC-625107
ALVA Konturovací tužka 2 hnědá
ALVA Konturovací tužka 2 hnědá
Momentálně nedostupné
219 Kč bez DPH
265 Kč

ALVA Konturovací tuž

Kód: NC-8681

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem