WeCare

We Care

V dnešním uspěchaném tempu moderního života často zanedbáváme vlastní zdraví a péči o sebe sama. Neposkytujeme tělu potřebnou kvalitní a vyváženou stravu a mnohdy přehlížíme důležitost prevence. Proto byly vyvinuty  výživové doplňky nové generace WeCare. Receptury byly navrženy bez jakýchkoli limitů s použitím těch nejkvalitnějších surovin pro zajištění maximální účinnosti.

WeCare jde cestou inovace a vývoj nikdy neustává. Nepoužívají běžné suroviny, používají jen ty nejkvalitnější. Nespoléhají na sílu jedné látky, jejich receptury jsou vždy komplexní a díky tomu účinné.

Doplňky stravy WeCare vznikají ve spolupráci s týmem předních odborníků. Používají nejmodernější výrobní technologie a prémiové ingredience. Jejich produkty jsou výsledkem spojení vědy a přírody a neustálého pokroku a inovací.  Díky tomu se řadí mezi výživové doplňky nové generace. Kladou vysoké nároky na kvalitu surovin. Pečlivě vybírají a kombinují aktivní látky, aby společně poskytly našemu tělu maximum svých účinků a zajistily nejvyšší míru vstřebatelnosti.

Každý z produktů prochází náročným procesem vývoje, testování a schvalování, a to vše pod dozorem expertního týmu odborníků. Používají výhradně ingredience, které byly testovány třetí stranou a jsou podpořeny klinickými studiemi.

Doplňky stravy naleznete v kategoriích: WeCare libido, WeCare spánek a usínání, WeCare pleť a pokožka, WeCare paměť, WeCare vlasy, WeCare menopauza a WeCare imunita

 

9 položek celkem
fokus uvod
Akce
1 690 Kč –24 %
1 132 Kč bez DPH
1 268 Kč

Inovativní receptura, která je navržena tak, aby podporovala vaši paměť, mentální koncentraci, a tím vám pomohla dosáhnout optimální kognitivní výkonnosti.

Kód: OM99687
hair uvod
Akce
1 690 Kč –30 %
1 056 Kč bez DPH
1 183 Kč

Unikátní receptura, která komplexně a na všech úrovních pomáhá s kvalitním spánkem a usnadňuje usínání. Po kvalitním spánku se do nového dne probudíte odpočatí a plní energie. 

Kód: OM99684
tubus uvod
2 223 Kč bez DPH
2 490 Kč

Nápoj s příchutí mandarinky, který napomáhá zpomalovat proces stárnutí. Obsahuje čtyři patentované látky s garantovanou účinností, bylinné extrakty, vitaminy a minerály. Tyto...

Kód: OM89339
pack beauty uvod
1 955 Kč bez DPH
2 190 Kč

Nápoj s příchutí mandarinky, který napomáhá zpomalovat proces stárnutí. Obsahuje čtyři patentované látky s garantovanou účinností, bylinné extrakty, vitaminy a minerály. Tyto...

Kód: OM99688
hair uvod
1 509 Kč bez DPH
1 690 Kč

Unikátní přípravek pro vnitřní péči o vlasy a vlasovou pokožku. Všechny použité ingredience jsou aplikovány v maximálních koncentracích, aby krok za krokem posilovaly,...

Kód: OM89321
imunity pack uvod
1 955 Kč bez DPH
2 190 Kč

Mimořádně koncentrovaný nápoj pro podporu imunity, který napomáhá tělu efektivně budovat obranu proti virům a bakteriím. Usnadňuje proces uzdravení a navrací tělo do rovnováhy.

Kód: OM99689
libido uvod
1 420 Kč bez DPH
1 590 Kč

Speciálně vyvinutý komplex aktivních látek přináší ženám nový zdroj životní energie, která dodá pozitivní impuls vašemu sexuálnímu životu. 

Kód: OM99685
menopause uvod
1 420 Kč bez DPH
1 590 Kč

Komplex nejúčinnějších přírodních ingrediencí, který se hodí pro zmírnění negativních projevů menopauzy a pro celkové zlepšení komfortu v tomto náročném období.

Kód: OM89327
skin uvod
1 509 Kč bez DPH
1 690 Kč

Extra koncentrovaný doplněk stravy spojuje dva mimořádné účinky v jeden komplexní. Startuje efektivní a přesně cílený detox pleti a pomáhá rozproudit lymfatický systém, čímž...

Kód: OM99686

Stránka 1 z 1 - 9 položek celkem