Flow nutrition

Flow nutrition je inovativní značka, která vznikla s cílem vyvinout produkty pro optimální fungování těla v náročných podmínkách 21. století. Slogan "Hello, my jsme Flow!" odráží jejich odhodlání tvořit doplňky stravy trochu jinak.

V dnešním hektickém a stresujícím životním stylu hledali zakladatelé kvalitní doplňky stravy, které by pomohly zvládat tempo moderní doby. Když na trhu nenašli uspokojivé produkty, rozhodli se vytvořit vlastní.

Flow nutrition zdůrazňuje transparentní složení a přístup. Nezapřou průměrnost za marketingovým leskem a nabízejí produkty s účinnými látkami, kvalitou a vědeckým základem. Vytvářejí biohackerskou komunitu, kde sdílejí své znalosti a inspirují se navzájem.

Při vývoji svých produktů využívají vědu a nejmodernější poznatky. Hledají řešení problémů a vytvářejí synergii mezi složkami v optimálních kombinacích. Každý produkt je vyvíjen podle přísných hygienických norem, standardů HACCP a v souladu s antidopingovými pravidly WADA a evropskými normami.

Celý proces vývoje zahrnuje nápad, studie a vědu, pečlivý výběr surovin, testování produktu a monitorování nejnovějších vědeckých poznatků.

Flow nutrition také spolupracuje s odborníky z oboru, doktory, vědci a profesionálními sportovci, aby zajistila, že jejich produkty obstojí nejen teoreticky, ale i v praxi.

Objevte doplňky stravy, které jsou odlišné od běžného standardu – objevte Flow.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Energie a vitalita, Doplňky stravy pro ženy, Doplňky stravy pro muže, Stárnutí, dlouhověkost

2 položek celkem
Longevity 1024x1024@2x[1]
2 223 Kč bez DPH
2 490 Kč

Kombinace přírodních látek pro zpomalení procesu stárnutí a ochranu buněk.

Kód: ECO81817
Longevity 1024x1024@2x[1]
Longevity 3.0, 120 tobolek
Skladem u partnera
2 223 Kč bez DPH
2 490 Kč

Kombinace přírodních látek pro zpomalení procesu stárnutí a ochranu buněk.

Kód: ECO99885

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem