Step One

Hledáte kosmetické produkty, které budou šetrné k vaší pokožce a zároveň budou mít minimální možný dopad na životní prostředí? Francouzská značka Step One vám přesně takové produkty nabízí. Step One přináší inovativní přístup v oblasti osobní hygieny, který podporuje zero-waste filozofii a nabízí každému šanci aktivně přispět k ochraně přírody.

Sortiment Step One zahrnuje mimo jiné sprchové gely a mýdla ve formě prášku, balené v ekologicky šetrných obalech z papíru a kukuřičného škrobu, které se po použití plně rozloží. Tento prášek lze jednoduše proměnit v tekutou formu. Stačí vám k tomu obyčejná voda. Díky práškové podobě jsou tyto produkty ideální nejen pro domácí použití, ale také na cesty. Hotové produkty pak můžete uchovávat v opětovně použitelných láhvích vyrobených z recyklovaného plastu.

Výběr Step One znamená krok k redukci emisí CO2 tím, že se vyhýbáte zbytečnému přepravování vody a používání jednorázových plastů. Produkty jsou navíc vyrobené z přírodních ingrediencí bez přídavku škodlivých chemikálií, díky čemuž jsou šetrné nejen k naší planetě, ale i k vaší pokožce.

 

Proč si vybrat Step One:

  • přírodní složení šetrné k vaší pokožce i planetě
  • eliminace zbytečné přepravy vody a plastů
  • praktická prášková forma, ideální pro použití doma i na cestách

 

Produkty Step One naleznete v kategorii Eco drogerie.

1 položek celkem
big4820 2[1]
77 Kč bez DPH
93 Kč

Láhev z recyklovaného plastu pro přípravu tekutého gelu z prášku Step One. součástí balení je klasický vyklápěcí uzávěr i pumpička

Kód: 40971

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem