AloeDent

AloeDent se řadí mezi přední značky v oblasti přírodní ústní péče, kde hraje klíčovou roli aloe vera. Tato značka nabízí rozmanitý sortiment produktů pro ústní hygienu, jako jsou zubní pasty, ústní vody a další produkty, které jsou obohaceny o výtažky z aloe vera.

AloeDent využívá protizánětlivé a zklidňující vlastnosti aloe vera a kombinuje je s dalšími přírodními složkami, jako je například oblíbený tea tree olej. Tato kombinace přírodních látek poskytuje účinnou ochranu pro zuby a dásně.

Závazek AloeDent k udržitelnosti a ekologii je zřejmý nejen ze složení výrobků, ale také z používání recyklovatelných obalůAloeDent je tak ideální volbou pro každého, kdo hledá efektivní a přírodní ústní péči s ohledem na životní prostředí.

 

Proč zvolit AloeDent:

  • přírodní složení pro šetrnou péči
  • účinná ochrana pro zuby a dásně
  • ekologické a recyklovatelné balení

 

Produkty AloeDent naleznete v kategorii Zubní pasty a prášky.

4 položek celkem
AloeDent PRO zubní pasta Enamel Cavity 75ml
102 Kč bez DPH
123 Kč

AloeDent Pro sensitive Enamel & Cavity je průlomová zubní pasta Aloe Vera s pokročilou ochranou proti zubnímu kazu a maximálním snížením citlivosti.

Kód: 549
AloeDent PRO zubní pasta Whitening 75ml
102 Kč bez DPH
123 Kč

AloeDent Pro sensitive Whitening je průlomová zubní pasta Aloe Vera s pokročilou technologií bělení zubů a maximálním snížením citlivosti.

Kód: 548
AloeDent Triple Action přírodní zubní pasta 100 ml
107 Kč bez DPH
130 Kč

Zubní pasta AloeDent Triple Action je antibakteriální, chrání dásně a nabízí svěží dech. Chrání zuby proti plaku, zubnímu kameni a zubnímu kazu. Zubní pasta je vyrobena z...

Kód: 66
AloeDent zubní pasta Coconut Oil 100 ml
102 Kč bez DPH
123 Kč

Zubní pasta AloeDent Coconut Oil Triple Action je antibakteriální, chrání dásně a nabízí svěží dech.

Kód: 546

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem