Nordics oral care

How Dental Care Earned Their Spot In eCommerce | Nordics

Nordics je bulharská značka, která se zabývá výrobou a prodejem přírodní zubní hygieny. Byla založena s vizí proměnit tradiční produkty zubní péče k lepšímu a spojit profesionální přístup s udržitelným myšlením.

Jejich příběh začal v roce 2015 a od té doby se stali jednou z nejrychleji rostoucích značek zubní péče. Jejich produkty jsou dostupné ve 35 zemích světa, a jejich portfólio se neustále rozvíjí a zdokonaluje. Nordics byli pionýry v „organické vlně“, která se začala šířit na začátku roku 2015 v kosmetickém průmyslu, a od té doby neustále posouvají hranice.

Čistá péče o chrup je pro značku klíčová. Věří, že produkty, které používáme každý den, by měly být vytvořeny s odpovědností a odborným přístupem. Ingredience a suroviny jsou dodávány od nejlepších v odvětví, a značka je otevřená novým inovacím.Snaží ukázat a inspirativně ovlivnit změnu jako nový standard v oblasti ústní péče. Věří, že každý může být součástí této změny.

Důvěra zákazníků je pro Nordics velmi důležitá, a proto věnují mnoho úsilí a zdrojů certifikacím, laboratorním analýzám a testům. Spolupracují s několika nezávislými laboratořemi, které provádějí nezbytné testy a bezpečnostní hodnocení.

Mezi jejich certifikace patří Ecocert Cosmos Organic, Ecocert Cosmos Natural, Vegan od The Vegan Society UK, Cruelty-free, ISO 9001, ISO 14001, GMP, FSC a další. Nordics jsou flexibilní a připraveni reagovat na různé požadavky různých trhů a partnerů.

10 položek celkem
Dentální nit Fresh Mint z kukuřičného škrobu NORDICS 50 m
88 Kč bez DPH
106 Kč

Dentální nit Fresh mint z kukuřičného škrobu, 50m.Nit je šetrná k životnímu prostředí, je plně recyklovatelná stejně jako obal, který zároveň slouží jako dávkovač. 

Kód: BR-0895
Dětský bambusový kartáček na zuby s růžovými štětinami NORDICS
56 Kč bez DPH
68 Kč

Dětský zubní kartáček s barevnými štětinkami.Malý, lehký, tvarovaná rukojeť.  

Kód: BR-0892
Ústní voda Máta NORDICS 300 ml
88 Kč bez DPH
106 Kč

Dejte sbohem nepříjemnému zápachu z úst! Svěží mátová ústní voda uklidní vaše podrážděné zuby a dásně a přinese dlouhotrvající svěží dech! Jemné mátové aroma vás ráno příjemně...

Kód: BR-0898
Dentální nit exotická skořice - Nordics - 30m
88 Kč bez DPH
106 Kč

Dentální nit Exotická skořice od Nordics s délkou 30m.Nit je šetrná k životnímu prostředí, je plně recyklovatelná stejně jako obal, který zároveň slouží jako dávkovač. 

Kód: BR-0878
Dětská přírodní Zubní pasta Bubble Gum NORDICS 50 ml
85 Kč bez DPH
103 Kč

Přírodní zubní pasta s přichutí žvýkačky.Vhodná 2 do 6 let věku vašeho děťátka. Bez fluoridů.

Kód: BR-0894
Dětská přírodní Zubní pasta Pomeranč a klementinky NORDICS 50 ml
85 Kč bez DPH
103 Kč

Přírodní zubní pasta s přichutí pomeranče a klementinky.Vhodná od narození až do 4 let věku vašeho děťátka. Bez fluoridů.

Kód: BR-0893
Dětský bambusový kartáček na zuby s modrými štětinami NORDICS
56 Kč bez DPH
68 Kč

Dětský zubní kartáček s barevnými štětinkami.Malý, lehký, tvarovaná rukojeť.  

Kód: BR-0890
Dětský zubní kartáček z recyklovatelného bioplastu Nordics 1ks
86 Kč bez DPH
104 Kč

Zubní kartáček pro nejmenší, se kterým se mytí zoubků stane zážitkem.

Kód: BR-0950
Ústní voda proti parodontóze NORDICS,  300 ml
88 Kč bez DPH
106 Kč

Trpíte zanícenými či dokonce krvácejícími dásněmi? Vyhněte se problémům, které způsobují onemocnění dásní. Ústní voda proti parodontóze výrazně stáhne a posílí vaše dásně....

Kód: BR-0879
Zubní pasta dětská přírodní jahodová NORDICS 50 ml
85 Kč bez DPH
103 Kč

Přírodní zubní pasta s přichutí jahody.Vhodná od 2 do 6 let věku vašeho děťátka. Bez fluoridů.

Kód: BR-0872

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem