Pure Natura

Značka Pure Natura si klade za cíl přinášet vysoce kvalitní doplňky výživy z islandských superpotravin, které podporují cestu ke zlepšení výsledků, energie a zdraví.

Pure Natura byla založena třemi podnikatelkami a má své kořeny v Sauðárkróku, kde probíhá veškerá výroba. Zakladatelkou a jednatelkou je Hildur Magnúsdóttir, která má na starosti veškerou výrobu produktů Pure Natura.

Společnost se řídí jednoduchým a nezměněným posláním: vyrábět vysoce kvalitní přírodní potravinové zpracované doplňky výživy pro lidi, kteří chtějí zlepšit své zdraví, energii a pohodu. Jejich cílem je pomáhat lidem zlepšovat zdraví, zajišťovat dobré životní podmínky zvířat, podporovat islandské farmáře, minimalizovat znečištění životního prostředí a vytvářet pracovní příležitosti v místní oblasti.

Pure Natura se zavazuje k čistotě a kvalitě při výrobě svých produktů. Používají čisté islandské produkty z panenské islandské přírody, což zaručuje čistou a dobrou výživu. Doplňky jsou vyráběny přímo z přírodních superpotravin, využívají technologii lyofilizace NASA a jsou 100% bez pesticidů, hormonů, antibiotik a dalších nežádoucích látek.

Společnost věří v poctivost a závazek vůči zákazníkům, zajišťující produkty nejvyšší kvality, které podporují zdraví, energii a výkon. Jejich vývoj je založen na nejnovějších technologiích a vědě o výživě, doplněných moudrostí předávanou mezi generacemi. Pure Natura je synonymem pro spolehlivost, kvalitu a závazek k péči o zdraví svých zákazníků.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Ořechy natural, Doplňky stravy pro muže, Ostatní doplňky stravy, Detox, Játra a žlučník, Trávení

 

1 položek celkem
POWER – pro maximalizaci energie a vytrvalosti, 150 kapslí
1 478 Kč bez DPH
1 655 Kč

Vytrvalost, síla, energie. POWER islandské firmy Pure Natura je určen všem, kteří chtějí dobít energii a maximalizovat svůj výkon. Exkluzivní směs jehněčích jater a srdcí...

Kód: PV-1510

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem