Hello Coco

hello coco 

V Hello Coco věříme v sílu aktivního uhlí, které se používá již velmi mnoho let. Malé množství aktivovaného uhlí dával svým pacientům již Hippokrates, otec lékařství, před 2 500 lety. Celý svět je zdrojem krásy, proto v Hello Coco dbáme na ty nejlepší přírodní extrakty, díky kterým bude váš úsměv zářivý.

Aktivní uhlí v našich výrobcích je vyrobeno z certifikované organické kokosové skořápky, která odstraňuje toxiny, čistí pokožku a chrání vaše zuby. Také používáme výtažky z aloe vera na posílení vašich dásní, grapefruitový olej na ochranu skloviny a mátu peprnou pro svěží dech.

Naše výrobky jsou bezbolestné, bezpečné, veganské a ekologické. Jsme názoru, že kosmetické produkty by měly být bez krutosti, proto naše výrobky nejsou testovány na zvířatech. Produkty si můžete vzít s sebou, jsou totiž přenosné! Užívejte si tak bělení zubů kdekoliv a kdykoliv.

  Naše škála výrobků péče o ústní dutinu rozjasní, vybělí a ochrání Váš úsměv.

  Naše nové produkty péče o pleť rozzáří a hydratují Vaši pokožku.

  Produkty si můžete vzít s sebou, jsou totiž přenosné!

1 položek celkem
84 4 1024x1024 led kit 05
1 219 Kč bez DPH
1 475 Kč

Naše nejsilnější sada pro bělení zubů. Dodává se se 3 precizními pery nabitými extra pevným bělícím PAP gelem. Odstraňuje skvrny a povlak vzniklý od kávy, vína, čaje a kouření....

Kód: OM62835

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem