BellápierrePředstavujeme novou kosmetiku Bellapierre! Znovu se objevili v reakci na neustále se měnící trendy na kosmetickém trhu, přičemž zůstávají věrní svým základním hodnotám: čistotě, rozmanitosti, jednoduchosti a kvalitě. Americká značka Bellapierre, původně založena jako kosmetická společnost na 100% minerální bázi, se stala jednou z nejrychleji reagujících značek s nejžhavějšími produkty na trhu.

Ve sortimentu Bellapierre naleznete trendy výrobky vyrobené z bezpečných přísad a bez testování na zvířatech. Zavádějí i veganskou řadu, která se nadále rozšiřuje s respektem k životnímu stylu mnoha jejich následovníků. Přes obrovský růst společnosti si Bellapierre zachovala své hodnoty a stále klade důraz na používání bezpečných surovin. Stále platí, že jejich produkty jsou bez toxinů, parabenů a nejsou testovány na zvířatech. Zároveň se hluboce angažují v sociální odpovědnosti firem a podporují spravedlivý obchod.

Zakladatel společnosti David Orencyrovi se spolu se svými týmy v USA a Evropě vydal na více, než 10letou cestu s cílem poskytovat vysoce kvalitní kosmetiku pod značkou make-upu Bellapierre. David, se sídlem v srdci Los Angeles, je schopen rychle reagovat na trendy a vytvářet nádherně vyrobené, vysoce kvalitní produkty, které splňují očekávání zákazníků.

Od 100% minerálních látek po běžnější a dostupnější varianty, jejich produkty jsou stále vyráběny z přírodních složek a v žádném případě neobsahují mastek, parabeny, oxychlorid bismutitý nebo jiné škodlivé látky. Jejich tým vícejazyčných kosmetických profesionálů přispívá k dostupnosti jejich produktů prostřednictvím hloubkového vzdělávání o použití produktů pro celou škálu zákazníků. Pokyny krok za krokem a video tutoriály nabízejí jejich zákazníkům tipy a techniky pro dokonalou aplikaci.

Oceňovaná kolekce Bellapierre je respektována jak v hlavním proudu, tak na maloobchodních trzích cestovního ruchu. Díky podpoře od příznivců módního průmyslu, dermatologů, odborníků na péči o pleť, obchodních domů, specialistů na make-up, vizážistů celebrit a influencerů se Bellapierre stala kosmetickou značkou, ve které se zákazníci mohou cítit sebejistě.

Všechny kosmetické produkty a produkty osobní péče naší vlastní značky jsou schváleny v rámci programu Cruelty Free International Leaping Bunny, mezinárodně uznávaného zlatého standardu pro produkty bez krutosti. 

Skákající zajíček  Natural Organic Awards Europe 2017  Natural Health 2017  Natural Health 2018
 
Produkty této značky naleznete v kategorii: Peelingy, Denní krémy
 
 
2 položek celkem
BELLÁPIERRE 24K GOLD Pleťový peeling, 50g
578 Kč bez DPH
699 Kč

Bellápierre Exfoliating Facial Peel je navržen tak, aby jemně zbavoval odumřelých kožních buněk a nečistot, které mohou ucpat póry a vést k mnoha kožním problémům.

Kód: BT-812267010186
BELLÁPIERRE 24K GOLD Revitalizační gel, 50g
578 Kč bez DPH
699 Kč

Bellápierre Revitalizing Vita Gel obsahuje složky jako jsou vitamíny A, B & E, aloe vera, zelený čaj a minerály z Mrtvého moře.

Kód: BT-812267016751

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem