Sanal

Sanal je jedinečnou značkou, která spadá pod renomovanou společnost Nederma BV, jež se specializuje na vývoj a výrobu produktů pro podporu zdraví domácích mazlíčků. Od svého založení v roce 1946 se Nederma zaměřuje na vývoj inovativních produktů, které jsou bohaté na vitamíny a minerály a přispívají k optimální kondici a zdraví mazlíčků.

Sanal, tedy zkratka pro "Santé Animal", což znamená zdravé zvíře, je jednou z nejvýznamnějších značek v portfoliu společnosti Nederma. Sanal nabízí širokou škálu produktů určených pro kočky, psy a malá zvířata, které podporují jejich zdraví a pohodu. Tyto produkty lze podávat jako každodenní zodpovědnou svačinu nebo jako odměnu.

Značka je v současnosti prodávána ve více než 40 zemích po celém světě a každý rok se seznam zemí, ve kterých je k dispozici, rozšiřuje. Věří v udržitelnou budoucnost a spolupracují pouze se společnostmi, které respektují lidská práva, nevyužívají dětskou práci, zacházejí s zvířaty ohleduplně a chovají se ohleduplně k životnímu prostředí.

Všechny jejich produkty jsou vyrobeny v továrně v Nizozemsku. S více než 60 lety zkušeností vybudovali pevné vztahy se spotřebiteli i obchodními partnery.

1 položek celkem
SANAL Biotin-kalciové tablety s biotinem v dóze 350 g - DOPRODEJ
215 Kč bez DPH
241 Kč

SANAL Biotin-kalciové tablety s biotinem v dóze.

Kód: A05354

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem