Popolini

Jedná se o rakouskou rodinnou firmu druhé generace se sídlem ve Vídni. Specializují se na výrobu látkových plen, udržitelné módy pro kojence a děti a bytového textilu.

Díky vlastní výrobě v Evropě zajišťují krátké vzdálenosti od výrobce ke spotřebiteli a férové pracovní podmínky. Jejich výrobky splňují nejvyšší standardy kvality a jsou certifikovány OEKO-TEX® a GOTS.

Jejich cílem je vytvořit udržitelný a čistý svět pro děti, ve kterém mohou vyrůstat zdravě a aktivně. Prioritou je výroba produktů z biologicky testovaných textilií za férových podmínek. Dbejí také na to, aby používané materiály byly vyráběny udržitelným způsobem a minimalizovaly dlouhé přepravní trasy.

Potřeby rodičů a jejich dětí jsou na prvním místě při vývoji produktů. Za posledních 30 let tisíce zákazníků přispělo k neustálému zdokonalování produktů prostřednictvím svých názorů. Návrhy rodičů a porodních asistentek vedly k vytvoření mnoha nových produktů.

Popolini kombinuje funkčnost a módu ve svém sortimentu. Inovace jsou vždy odpovědí na potřeby zákazníků, a to jak velkých, tak malých. Snaží se spojovat osvědčené metody s novými, aby jejich produkty byly neustále zdokonalovány do nejmenších detailů.

Ve vlastní šicí továrně v Maďarsku (Bamiko Kft. v Tiszalöku, přibližně 200 km východně od Budapešti) vyrábějí všechny Popolini a iobio produkty ručně. Více než 70 zaměstnanců se stará o realizaci jejich návrhů s péčí, zkušenostmi a důrazem na detail.

Díky blízkosti Vídně mohou udržovat krátké přepravní trasy a přímou osobní komunikaci při vývoji a zdokonalování textilií. Krátké přepravní trasy tak vedou k efektivní a ekologické logistice. Popolini klade důraz na spravedlivé pracovní podmínky, férové mzdy a je hrdý na kombinaci kvality a udržitelnosti v Evropě.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Separační pleny

1 položek celkem
popooo
189 Kč bez DPH
229 Kč

Jemné a pevné kompostovatelné separační pleny v roli, obzvláště vhodné pro řídkou kojeneckou stolici. Vkládejte mezi zadeček miminka a látkovou plenu. Počůrané separační pleny...

Kód: 103554

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem