VAKOS XT a.s.

VAKOS XT a. s. je klíčovým hráčem na poli farmaceutické výroby a kontroly v České republice od roku 1998. Jejich široká škála činností zahrnuje výrobu léčivých přípravků, farmaceutických surovin, galenických přípravků, kosmetických produktů, doplňků stravy a také prostředků a služeb souvisejících s CBRNe (Chemical, Biological, Radiological, Nuclear, Explosive).

Důraz kladou na výzkum a vývoj, který je realizován jak vlastními zaměstnanci, tak ve spolupráci s vysokými školami a výzkumnými ústavy. Tímto způsobem se snaží neustále inovovat a přinášet na trh produkty vysoce kvalitní a efektivní.

Zároveň je pro VAKOS XT a. s. důležitá ochrana životního prostředí. Dodržování všech právních předpisů a minimalizace negativních dopadů činnosti jsou pro ně prioritou. Pracují na snižování spotřeby energií a surovin a na efektivním využívání odpadů.

Jejich certifikace podle ISO 9001:2008, ISO 14001:2004 a ISO 13485:2016 svědčí o jejich závazku k vysokým standardům kvality a životního prostředí.

VAKOS XT a. s. se také věnuje vývoji prostředků pro boj proti CBRNe a zároveň si zakládá na etickém přístupu k výrobě. Důrazně deklarují, že jejich výrobky nejsou v žádné fázi výroby testovány na zvířatech, což reflektuje jejich závazek k humánnímu zacházení s živočichy. Své aktivity zasazují do kontextu farmaceutické péče, kosmetiky a výzkumu, s cílem spojit farmaceutické aspekty s přírodními produkty a tak přispět k lépe životnímu prostředí a lidskému zdraví.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Spreje a gely na ruce

2 položek celkem
CLEANEE desin - dezinfekce na ruce 1L
239 Kč bez DPH
289 Kč
Kód: IS-CL-DES-1L
CLEANEE desin - dezinfekce na ruce 50 ml
Novinka
40 Kč bez DPH
49 Kč
Kód: IS-CL-DES-50ML

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem