Bag Organi

Chcete být zodpovědným pejskařem, ale zároveň vám leží na srdci zdraví naší planety? Trápí vás množství plastových sáčků, které na sběr psích exkrementů spotřebujete? A co teprve používání těch nekvalitních, které hrozí protržením? Pokud hledáte řešení, pak se seznamte s Bag Organi.

Maďarská značka Bag Organi se specializuje na ekologicky šetrné produkty pro pejskaře. Jejich klíčovým výrobkem jsou kompostovatelné sáčky na psí exkrementy, které jsou vyrobené z rostlinného materiálu.

Tyto sáčky jsou vyrobeny z biodegradovatelného materiálu, vhodné pro domácí kompostování. Jsou navrženy s extra velkými rozměry (22,5 x 33 cm), poskytují vysokou pevnost a odolnost. Snadno se také umístí do jakéhokoli standardního zásobníku na sáčky.

Bag Organi zaručuje, že jejich sáčky neobsahují žádné plasty. Jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu a jsou zcela rozložitelné. Společnost klade důraz na ekologickou udržitelnost ve všech svých výrobních procesech a své závazky dokládá příslušnými certifikáty.

Produkty Bag Organi neobsahují mikroplasty a nepřispívají k znečištění lesů či vodních zdrojů. K navýšení ekologického přínosu firma používá pro zasílání zboží výhradně recyklované obalové materiály a snaží se tak minimalizovat svou uhlíkovou stopu.

 

Proč zvolit Bag Organi:

  • biologicky 100% rozložitelné
  • neobsahují plasty ani mikroplasty
  • pevné a vysoce odolné provedení

 

Sáčky Bag Organi naleznete v kategorii Toalety a sáčky pro psy.

2 položek celkem
Kakacky HU
32 Kč bez DPH
39 Kč

21 růžových kompostovatelných sáčků na kakačky v krabičce

+ další
Kód: 1101/RUZ
Kakacky HU
495 Kč bez DPH
599 Kč

Kompostovatelné sáčky na kakačky z kukuřičného škrobu. Praktické balení obsahuje dohromady 315 sáčků v 21 standardních ruličkách. Sáčky se rozloží do 90 dnů. 

+ další
Kód: BGRGNGR21

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem