SalivaScreen

MDxHealth Announces Completion of Transition to Single

Značka SalivaScreen, vyvinutá společností MDxHealth, se od svého založení v roce 2007 stala synonymem pro rychlé, přesné a pohodlné testování slin pro diagnostiku infekčních onemocnění.

Prvním produktem značky byl SalivaScreen Strep A test, uvedený na trh v roce 2008, následovaný testem SalivaScreen Influenza A/B v roce 2010. Oba testy se ukázaly jako cenné nástroje pro diagnostiku streptokokové angíny a chřipky.

V roce 2020, s nástupem pandemie COVID-19, společnost MDxHealth vyvinula SalivaScreen COVID-19 test. Tento test, schválený FDA pro použití u dětí i dospělých, umožňuje rychlou a neinvazivní detekci viru SARS-CoV-2 ve slinách a stal se důležitým nástrojem v boji proti pandemii.

Společnost MDxHealth, se sídlem v Irvine v Kalifornii, je lídrem v oblasti molekulární diagnostiky a má dceřiné společnosti v Evropě a Asii. Díky svému zaměření na inovace a spolupráci s předními světovými institucemi, jako je Světová Zdravotnická Organizace (WHO), se SalivaScreen etablovala jako důvěryhodná značka v oblasti testování infekčních onemocnění.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Testy na drogy ze slin

1 položek celkem
Bez názvu
173 Kč bez DPH
209 Kč

Rychlý a spolehlivý alkoholový test z lidských slin ve formě papírového proužku. Vysoce citlivá metoda, umožňuje přibližný odhad relativní hladiny alkoholu v krvi. Test slouží...

Kód: OM72599

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem