Střevní parazité

Doplňky stravy pro děti, které slouží k léčbě střevních parazitů, jsou obvykle formulovány s přírodními složkami, které mají antiparazitní účinky nebo podporují zdraví střevního traktu. Tyto doplňky stravy mohou obsahovat kombinaci bylinných extraktů, vitamínů, minerálů a dalších látek, které mají antimikrobiální, antiparazitní nebo protizánětlivé vlastnosti.

 

Nejprodávanější

Parazitol
279 Kč –10 %
Původně: 279 Kč  (–10 %)
249 Kč
(222 Kč bez DPH)
Evalar Přípravek proti parazitům - Trojčatka, 40 tablet
 
399 Kč
(330 Kč bez DPH)
2 položek celkem
Parazitol
Akce
279 Kč –10 %
222 Kč bez DPH
249 Kč

Unikátní produkt s organickým složením pro účinnou likvidaci střevních roupů a parazitů již od 18 měsíců věku.

Kód: OM99701
Evalar Přípravek proti parazitům - Trojčatka, 40 tablet
Novinka
330 Kč bez DPH
399 Kč

Výživový doplněk určený na boj proti parazitům pro děti i dospělé.

Kód: HB-0655

Mezi běžné složky doplňků stravy pro děti určených k léčbě střevních parazitů patří:

  1. Bylinné extrakty: Například extrakt z česneku, ořechovníku, černého pepru, pelinu nebo dýňových semínek. Tyto byliny obsahují látky s antiparazitárními vlastnostmi, které mohou pomoci při eliminaci parazitů.

  2. Probiotika: Probiotika jsou živé mikroorganismy, které mohou podporovat zdraví střevní mikroflóry a imunitního systému. Určité kmeny probiotik, jako jsou Lactobacillus acidophilus nebo Bifidobacterium bifidum, mohou pomoci vytvářet nepříznivé prostředí pro růst parazitů a podporovat přirozenou obranyschopnost těla.

  3. Vitamíny a minerály: Některé vitamíny a minerály, jako je vitamín C, zinek nebo selen, mohou podporovat imunitní systém a zdraví střevní sliznice, což může pomoci tělu bojovat proti parazitům.

  4. Fiber: Doplňky stravy bohaté na vlákninu mohou pomoci při odstraňování parazitů z trávicího traktu tím, že podporují pravidelnou stolici a eliminaci toxických látek z těla.

Je důležité si uvědomit, že doplňky stravy nejsou primární léčbou střevních parazitů a neměly by být používány jako náhrada za lékařskou péči. Před zahájením užívání jakéhokoli doplňku stravy pro léčbu střevních parazitů u dětí je důležité konzultovat s lékařem nebo pediatrem, aby byla stanovena vhodná léčebná strategie a zajištěna bezpečnost a účinnost léčby.