BARNY'S

Název Barny's se během let stal synonymem kvality nutraceutických přípravků (doplňků stravy) v České republice i po celém světě. Barny's však představuje mnohem více než jen prvotřídní suroviny a profesionální farmaceutickou výrobu. V samém jádru této značky leží vědecký výzkum, který jim umožňuje být lídry v oboru.

Barny's je hrdý na vývoj zcela nových přírodních farmakologických látek, jako je patentovaná látka Inocell™. Současný výzkum se soustředí na produkty nové generace, využívající nejmodernější technologie, jako jsou mikronizované formy účinných látek a liposomy. Tyto inovace jim umožňují posunout již tak vysokou laťku kvality ještě výše.

Značka neustále pracuje na inovacích. Jejich výsledkem jsou například přírodní farmakologické látky jako patentovaný Celadrin™ a OSTEOeffect, unikátní receptura vyrobená z mořských řas. Současný výzkum se soustředí na účinné látky nové generace, které využívají nejmodernější technologie, včetně nanotechnologií. Tyto inovace jim umožňují neustále zvyšovat standardy kvality a účinnosti našich doplňků stravy.

V dnešním světě je slovo kvalita často nadužívané. U Barny's však kvalitu nejen slibují, ale také prokazují. Každý výrobek Barny's je navržen tak, aby splnil vaše očekávání.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Kloubní výživa, Ostatní fitness doplňky, Bolesti kloubů, Komplexní kloubní výživa

2 položek celkem
Barny's Triple Blend Extra Silný 200g
478 Kč bez DPH
535 Kč

Prémiový produkt pro lidské klouby. Složení obohaceno o patentované kolageny. Doplněk stravy.

Kód: BAR-20
Barny's Triple Blend Extra Silný 700g
1 087 Kč bez DPH
1 217 Kč

Prémiový produkt pro lidské klouby. Složení obohaceno o patentované kolageny. Doplněk stravy.

Kód: 902TES

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem