Bari

Společnost Bari Medical, sídlící v bulharském městě Peshtera, působí na trhu již od roku 2000. Původně se specializovala na výrobu obuvi a postupně se stala jedním z největších a nejmodernějších výrobců v této oblasti, s klienty mezi nejpopulárnějšími značkami po celém světě, včetně exportu do Itálie, Francie, Anglie, USA a dalších zemí. V reakci na rostoucí poptávku a dosažený úspěch v oblasti obuvi se Bari Medical rozhodla investovat do výroby lékařských potřeb. V současné době disponuje moderním závodem na výrobu obličejových masek a respirátorů, který je vybaven nejnovějšími a nejmodernějšími výrobními linkami​​.

Hlavním produktem Bari Medical jsou vysoce kvalitní zdravotnické masky. Nabízí například třívrstvé jednorázové lékařské roušky typu IIR, které jsou vyrobeny z netkaného polypropylenu s hydrofobním ošetřením, filtrační netkané textilie meltblown a další vrstvy netkaného polypropylenu pro maximální pohodlí a ochranu. Tyto masky jsou účinné proti bakteriím, prachu a znečištění vzduchu, čímž chrání zdraví a život uživatelů.

Dalším významným produktem jsou respirátory FFP2 NR, složené z pěti vrstev. Tyto respirátory poskytují efektivní ochranu proti bakteriím, prachu a dalším částicím a jsou certifikovány podle příslušných evropských norem​​.

Proč Bari Medical:

  • Vysoká kvalita
  • Efektivní ochrana
  • Maximální pohodlí

 

Produkty Bari Medical naleznete v kategorii Respirátory.

 
 
2 položek celkem
2388 1 100x respirator ffp2 s ce a en certif vyrobeno v eu cerveny 10 9 kc ks
123 Kč bez DPH
149 Kč

Respirátor FFP2 s filtračním efektem min. 95% bránící průniku mikroorganismů (bakterie, viry, spory plísní), jemného prachu a toxických tuhých či kapalných částic zvenku dovnitř...

Kód: 2239
2379 1 20x respirator ffp2 s ce a en certif vyrobeno v eu cerveny 12 9 kc ks
258 Kč bez DPH
312 Kč

Respirátor FFP2 s filtračním efektem min. 95% bránící průniku mikroorganismů (bakterie, viry, spory plísní), jemného prachu a toxických tuhých či kapalných částic zvenku dovnitř...

Kód: 2240

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem