PROIBS

PROIBS® vyvinuli odborníci ve Švédsku, kde se setkal se skvělými výsledky jak v odborných studiích, tak u reálných pacientů. Většina jejich obtíží postupem času úplně vymizela. 

Jeho účinek je založen na přírodní patentované složce AVH200®, která je extraktem z Aloe vera (Aloe barbadensis Mill), rostliny, která se používá v léčitelství po tisíce let.   

Při užívání tohoto zdravotnického prostředku se maximální efekt obvykle objeví do několika dnů, u někoho může nastat po několika týdnech. U PROIBS® nejsou známé žádné vedlejší účinky ani interakce s jinými léky. PROIBS® navíc můžete bez problémů užívat i dlouhodobě.

PROIBS® je určený pro dospělé a dospívající starší 13 let. Přípravek neužívejte, pokud jste alergičtí na některou z jeho složek. Pokud trpíte cukrovkou, jste těhotná, kojíte nebo dlouhodobě berete jiné léky, zkonzultujte užívání tohoto přípravku se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Při přetrvávajících obtížích vyhledejte svého lékaře, aby vyloučil možnost jiného závažnějšího onemocnění.

Veškeré produkty od značky PROIBS® naleznete: Zdraví.

 

2 položek celkem
PROIBS, 10 sáčků
Akce
319 Kč –30 %
199 Kč bez DPH
223 Kč

PROIBS je zdravotnický prostředek, prášek rozpustný ve vodě, na léčbu příznaků IBS, tzn. bolesti břicha, nadýnání, průjmu/anebo zácpy.

Kód: 24672
PROIBS, 30 sáčků, na bolest přicha
562 Kč bez DPH
629 Kč

PROIBS je zdravotnický prostředek na léčbu příznaků IBS, tzn. bolesti břicha, nadýnání, průjem/anebo zácpa.

Kód: 99961

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem