LOLO

Lolo Pets.jpg

Začátek příběhu značky Lolo Pets se datuje do roku 2005. Jako klíčový hráč v oboru domácích mazlíčků je Lolo Pets hrdým členem společnosti PW Hobby, která je předním výrobcem a distributorem produktů pro domácí mazlíčky se sídlem v Kobylarnii u Bydhoště.

Nabídka značky zahrnuje více než 400 sortimentů určených pro hlodavce, králíky a ptáky. Tyto produkty jsou dostupné ve více než 65 zemích po celém světě. Zvláště výrazným a oblíbeným prvkem portfolia značky je Smakers, který je k dispozici ve více než 100 příchutích a vyniká díky svému unikátnímu a patentovanému hybridnímu přívěsku.

Pro značku má kvalita klíčový význam. Celý proces výroby potravin je pravidelně kontrolován pracovníky oddělení kontroly kvality. Tato kontrola zahrnuje každý krok od příjmu surovin a přípravy směsí podle přesně definovaných receptur až po proces balení a obalování, zajišťující správné skladování výrobků.

Každá použitá surovina pro potraviny Lolo Pets podléhá přísným požadavkům na kvalitu. Dodavatelé společnosti jsou držiteli certifikátů kvality, což zaručuje nejvyšší standardy kvality a trvanlivosti. Všichni dodavatelé jsou pravidelně kontrolováni veterinárními odborníky a podstupují dvojí hygienickou a veterinární kontrolu. Společnost se snaží eliminovat nepřirozené přísady, jako jsou barviva a konzervační látky, aby poskytovali mazlíčkům pouze ty nejkvalitnější výrobky.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Krmivo pro hlodavce

2 položek celkem
LOLO BASIC 2v1 zeleninové a ovocné krmivo pro hlodavce 340 g
34 Kč bez DPH
38 Kč
Kód: ALO71124
LOLO kornoutek zeleninový pro hlodavce 40 g
29 Kč bez DPH
32 Kč
Kód: ALO71025

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem