GLO

GLO, podznačka britské značky FLO, je výsledkem ambice poskytnout inovativní alternativu v segmentu intimní hygieny, kde se snoubí vysoká efektivita s ekologickým přístupem. Její tvůrkyně, ovlivněné vlastními zkušenostmi, si daly za cíl vytvořit produkty, které by vyhověly nejen ženským potřebám, ale i požadavkům na ochranu přírody.

GLO nabízí řešení pro inkontinenci, které snoubí praktičnost s principy udržitelnosti. Inkontinenční vložky této značky, vyrobené z ekologických materiálů, jsou příznivé pro pokožku a šetrné k životnímu prostředí. GLO se tak stává zárukou kvality a diskrétního komfortu, přičemž jejich produkty jsou navrženy s ohledem na specifické potřeby uživatelů a ochranu přírody.

Produkty GLO jsou vyráběny z pečlivě selektovaných materiálů, včetně certifikované bio bavlny a bambusu, které zaručují nejen dokonalou savost a měkkost, ale také představují ekologickou volbu pro ty, kdo hledají zodpovědné řešení.

 

Proč si vybrat GLO:

  • komfortní nošení
  • bezpečnost a ochrana
  • šetrné k životnímu prostředí

 

Produkty značky GLO naleznete v kategorii Intimní hygiena.

 
3 položek celkem
big4742 1[1]
82 Kč bez DPH
99 Kč

Inkontinenční slipové vložky z bio bambusu a kukuřičných vláken bez GMO pro velmi slabý únik moči a při špinění nebo výtoku lze použít i při menstruaci nebo po porodu bez...

Kód: GLO-GLOLINE1
GLO Ultra tenké inkontinenční slipové vložky z bio bambusu Light, 16 ks
Akce Novinka
99 Kč –30 %
57 Kč bez DPH
69 Kč

Balíček 16 ks GLO Ultra tenkých inkontinenčních slipových vložek Light z bio bambusu a kukuřičných vláken bez GMO s aktivním pohlcovačem zápachu z bambusového uhlí.

Kód: DT-GLO-GLOLINE1
big4739 1[1]
82 Kč bez DPH
99 Kč

Inkontinenční vložky z bio bambusu a kukuřičných vláken bez GMO pro střední únik moči a střední až silné krvácení vhodné pro citlivý močový měchýř, ženy s...

Kód: GLO-GLOPAD1

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem