Fair squared

Logo FAIR SQUARED

Značka Fair Squared zastává hodnotu spravedlnosti a transparentnosti ve světě obchodu. Její název, doslovně přeložený jako "Spravedlnost na druhou," reflektuje závazek k partnerství a férovosti ve všech aspektech podnikání. Od svého založení si tým Fair Squared stanovil za cíl dosahovat nejlepších standardů spravedlivého obchodu po celém světě. Jejich práce je spojena s mezinárodně uznávanými organizacemi, aby zajistili vysokou úroveň sociální a ekologické odpovědnosti.

Fair Squared není pouze značka, ale i rodinná firma, která se řídí hodnotami jako spravedlnost, respekt k životnímu prostředí a odmítnutí dětské práce či testování na zvířatech. Jejich tým, poháněný touhou udělat svět lepším místem, spojuje různé kultury a schopnosti, aby dosáhl svých cílů.

Produkty této značky jsou založeny na myšlence alternativního obchodu a usilují o snížení nerovností ve světovém obchodu. Od svých počátků v roce 2005 se značka postarala o širokou nabídku produktů, které jsou dostupné po celé Evropě. Jejich sortiment se neustále rozšiřuje a zahrnuje ingredience z různých částí světa, s důrazem na spravedlivý obchod.

Značka je zároveň synonymem transparentnosti a vysokých sociálních a ekologických standardů. Jejich produkční partneři jsou plně nezávislí a jednání s nimi probíhá na bázi rovnosti a respektu. S dlouhodobými smlouvami a vlastními recepturami jsou schopni neustále inovovat a přinášet na trh nové a kreativní produkty.

Produkty této značky naleznete v kategorii: Menstruační kalíšky, Epilace, depilace, Intimní hygiena, Intimní mycí gely

8 položek celkem
after shave balm int apr
206 Kč bez DPH
249 Kč

FAIR SQUARED balzám po holení zbaví kůži nepříjemného začervenání a zanechá ji svěží a klidnou. Receptura balzámu je umíchaná z fairtradových ingrediencí,...

Kód: 4910485
Apricot Deo int
305 Kč bez DPH
369 Kč

FAIR SQUARED krém na intimní partie pro ženy všech věkových kategorií. Tento bohatý krém vyživuje citlivou pokožku v oblasti genitálií a zanechává ji svěží a hladkou. 

Kód: 4910285
Periodcup
272 Kč bez DPH
329 Kč

Menstruační kalíšek FAIR SQUARED je měkký menstruační kalíšek vyrobený z přírodního kaučuku. Nepohlcuje menstruační tekutinu, ale shromažďuje ji.

Kód: 4910036
Fairsquared Apricot Rasierseife Intimate
136 Kč bez DPH
165 Kč

FAIR SQUARED mýdlo na holení zklidní podrážděnou pokožku dámských intimních partií. Zanechá vaší pokožku svěží a klidnou. 

Kód: 4910462
Fairsquared Apricot Rasierseife Intimate
393 Kč bez DPH
475 Kč

FAIR SQUARED mýdlo na holení zklidní podrážděnou pokožku dámských intimních partií. Zanechá vaší pokožku svěží a klidnou. 

Kód: 4910226
Fairsquared Apricot Washinglotion Intimate
181 Kč bez DPH
219 Kč

FAIR SQUARED udržuje a chrání přirozenou rovnováhu pH pokožky v oblasti genitálií. Díky jemným přírodním povrchově aktivním látkám je vhodnou volbou pro citlivou pokožku a osoby...

Kód: 4910458
Fairsquared Apricot Washinglotion Intimate
343 Kč bez DPH
415 Kč

FAIR SQUARED intimní krém udržuje a chrání přirozenou rovnováhu pH pokožky v oblasti genitálií. Díky jemným přírodním povrchově aktivním látkám je vhodnou volbou pro citlivou...

Kód: 4910255
Fairsquared Apricot Rasuroel oil intimate
313 Kč bez DPH
379 Kč

FAIR SQUARED přírodní olej pomůže jemnou dámskou pokožku připravit na holení. 

Kód: 4910329

Stránka 1 z 1 - 8 položek celkem