Dr. Bronner's

Dr. Bronner's Australia | Certified Organic and Fair Trade Soap

Dr. Bronnerʼs je americká společnost s naprosto unikátní historií a výjimečnou filozofií. Zakladatelem této firmy byl Emannuel Heilbronn. Narodil se v Německu roku 1908 do židovské rodiny, která se již od roku 1858 věnovala výrobě kastilských mýdel, což jsou mýdla vyráběná z čistých rostlinných olejů. S příchodem nacismu Emannuel emigroval do Ameriky, změnil si jméno na Bronner, pustil se do obnovy rodinné tradice a začal vyrábět tuhá a tekutá mýdla. Na konci 60. let začal prosperovat, především díky nepřekonatelné kvalitě vyráběných mýdel a jejich šetrnosti vůči životnímu prostředí.

Hlavním cílem značky bylo vyrobit čisté přírodní mýdlo, které nezatěžuje svým použití ani svou výrobou životní prostřední. Na výrobu jsou používány přírodní suroviny získané skrze FairTrade obchod. Mýdla a další produkty jsou vyráběna bez syntetických příměsí a jsou vhodná i pro alergiky a velmi citlivou pokožku. Hlavní myšlenkou značky stále přetrvává důležitost pozitivního přínosu pro celou planetu. Největší kouzlo produktů je pak v jejich multifunkčním používání. Mýdlem umyjete nejen sebe a své nejbližší, ale třeba i špinavou podlahu nebo jím očistíte zeleninu.

Výrobky této firmy obsahují pouze ty nejčistší organické a fair trade ingredience, přičemž většina z nich je veganská a certifikovaná podle ekologických standardů platných pro potraviny. Žádné syntetické konzervační látky, žádná pěnidla. Bez ohledu na to, zda jde o tělo, vlasy, obličej, ústa a zuby, nebo o produkty pro jídlo, nádobí, prádlo, vytírání a péči o domácí zvířata, Dr. Bronner's se zavazuje poskytovat to nejlepší pro člověka, domov a Zemi.

Značka Dr. Bronner's nese certifikáty USDA organic, Leaping Bunny či Certified B Corporation. Jejich produkty jsou vhodné pro vegany a splňují podmínky FairTrade.

www.usda.gov/sites/default/files/Organic%20Seal...  Home  B Corporation (certification) - Wikipedia  

Produkty této značky naleznete v kategorii: Eco kosmetika Tekutá mýdla, Eco drogerie Tekutá mýdla, Koupelová kosmetika Tekutá mýdla, Rty

3 položek celkem
Balzám na rty Cherry Blossom 4 g
143 Kč bez DPH
173 Kč

Balzám plný přírodních olejů pečuje o jemnou pokožku rtů, vyživuje ji, regeneruje a chrání. A navíc má úžasnou příchuť šťavnatých třešní.

Kód: BO-CT10000901
Tekuté mýdlo na tělo i vlasy Sugar-Shikakai, Lemongrass-Lime 355 ml
460 Kč bez DPH
557 Kč

Tekuté mýdlo s oleji z fair trade zemědělství, práškem z shikakai a svěží vůní citrusů je výborné jak pro mytí pokožky celého těla, tak i vlasů.

Kód: BO-5EX0000101
Tekuté universální mýdlo ALL-ONE!, Almond 240 ml
293 Kč bez DPH
355 Kč

Univerzální mýdlo ALL-ONE se sladkou vůní mandlí vás potěší 18 možnostmi využití. Je jak skvělým kosmetickým prostředkem, tak pomocníkem do domácnosti. A bude se hodit i na...

Kód: BO-F1X0000101

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem